Eibar – Valladolid 1:2 (kon.) | Espanyol – Sevilla 0:1 (kon.) | Valencia – Getafe 0:0 (kon.)
Villarreal – Rayo Vallecano 3:1 (kon.) | Real Betis – Barcelona 1:4 (kon.)
Real Betis
1:4 (0:2)
FC Barcelona
Nedeľa 17.03.2019, 20:45 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španielska LaLiga • 28. kolo

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:47:41)

Držanie lopty: 56 % : 44 %.
    Strely na bránu: 3:9.
    Strely mimo: 2:6.
    Rohy: 3:7.
    Ofsajdy: 1:2.
    Fauly: 10:11.

Barcelona ovládla druhý polčas a úplne zaslúžene dnes berie v Seville všetky tri body. Messi v druhom polčase dokončil svoj hetrik a mohol pridať i štvrtý gól, proti však bola tyč domácej brány. Domáci sa nedostali v druhom polčase v útoku prakticky k ničomu a svoj jediný gól strelili až za rozhodnutého stavu, keď hostia v obrane trochu poľavili. Barcelona touto výhrou odskakuje druhému Atléticu Madrid už na rozdiel 10 bodov. Domáci Betis je na priebežnom ôsmom mieste so stratou štyri body na svojho mestského rivala FC Sevilla, ktorý drží šiestu priečku.

90+3
    90+3. Lionel Messi (BAR)

90+3
    Messi ale i tak mohol streliť svoj štvrtý gól v zápase! Roberto ho našiel krásnou prihrávkou v strede pokutového územia Betisu, Argentínčan sa ale pri strele zhruba z penaltového bodu pošmykol a trafil len pravú tyč Lópezovej brány.

90+2
    Zápas sa už v podstate len dohráva. Betis si pokojne posúva loptu na vlastnej polovici a hostia ich rozohrávku už nenapádajú.

90+1
    Vidal chcel trochu prekvapiť domáceho brankára Lópeza strelou zo strednej vzdialenosti, namieril však len po zemi do stredu brány. Pau López nemal s touto strelou problém.

90
    Nadstavený čas sú tri minúty.

90
    Suárez doskákal za autovú čiaru, kde je ošetrovaný. Stále sa nedokáže postaviť na nohy.

90
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Philippe Coutinho.

88
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Ivan Rakitić, prichádza Carles Aleñá.

88
    Suárez sa pošmykol a zostáva ležať na trávniku. S Uruguajčanom to nevypadá dobre.

87
    Zápas už je rozhodnutý, domáci chcú ale ešte aspoň zmierniť prehru. Obrana hostí je ale stále pozorná a sformovaná pred vlastnou šestnástkou.
    85. Lionel Messi (BAR) - 1:4

85
    Barcelona dala gól!
    LIONEL MESSI završuje svoj hetrik! Na ľavej strane si narazil loptu s Rakitićom a potom krásnym oblúčikom od brvna prekonal bezmocného domáceho brankára Paua Lópeza. Messimu tlieskajú i domáci fanúšikovia.

84
    Vidal vystrelil z ľavej strany, jeho pokus ale vyrazil nad brvno domáci brankár Pau López.
    82. Lorenzo Morón (RBE) - 1:3