Duisburg – Kolín nad Rýnom 4:4 (kon.)
MSV Duisburg
4:4 (2:1)
1. FC Kolín nad Rýnom
cz Streda 10.04.2019, 18:30 • Schauinsland-Reisen-Arena (Duisburg) • 2. nemecká Bundesliga
    Domácí berou cenný bod za remízu 4:4

To byl zápas! Máme za sebou dohrávku 26. kola druhé německé Bundesligy mezi domácím Duisburgem a hostujícím Kolínem nad Rýnem. Sledovali jsme souboj posledního s prvním a bylo to vskutku krásné fotbalové drama. Domácí vedli 1:0 a 2:1, avšak hosté v úvodu druhého poločasu vstřelili během osmi minut tři góly a za stavu 2:4 se zdálo, že mají tři body v kapse. Jenže domácí se nevzdali a předvedli krásnou stíhací jízdu a odměnou jim je zisk bodu za remízu 4:4! (20:39:02)

90+3

90+3
    Ve středu pole byl faulovaný Wolze, domácí nyní již s rozehrávkou nespěchají.

90+2
    Po rohu hlavičkoval Czichos, míč prolétl těsně vedle pravé tyče domácí brány!

90+1
    Ještě tu bude šance i na druhé straně. Hector vybojoval rohový kop.

90+1
    Levačkou z hranice vápna zakončil Schnellhardt, míč ale poslal jen nad bránu.

90
    Již nám běží poslední minuta normální hrací doby. Sledujeme stále tuhý boj ve středu hřiště.

88
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Moritz Stoppelkamp, přichází Ahmet Engin.

87
    Domácí šli do rychlého brejku, jejich akci ale zastavil ofsajd, což se jim vůbec nelíbí.

85
    Nyní jsou to znovu hosté, kteří musí přidat. I když hrají na půdě soupeře, dnešní remíza by pro ně byla ztrátou.
    82. Kevin WOLZE - 4:4

82
    Duisburg právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelný zápas ještě nekončí. K přímému kopu kousek za vápnem se postavil KEVIN WOLZE a jeho střela levačkou s nečekanou trajektorií skončila až v bráně. Byla to klasická pozice pro praváka, avšak domácí zvolili nečekané zakončení levonohým hráčem!

80
    Hosté mohli definitivně rozhodnout. Po přímým kopu z pravé strany se dostal k zakončení Sobiech a na brankové čáře fantasticky zasáhl domácí gólman Wiedwald!

78
    Dnešní utkání sleduje 25.675 diváků a je téměř vyprodáno!

76
    Hosté nemají zápas úplně pod kontrolou a trochu rozkouskovat hrz se pokusil Drexler, který zůstal ležet na trávníku a nyní se nechává ošetřovat.

74
    Žlutou kartu dostává Lasse Sobiech (1. FC Kolín nad Rýnem).

74
    Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Louis Schaub, přichází Johannes Geis.

73
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Cauly, přichází Gyau.
    Střídání v týmu MSV Duisburg: ze hřiště odchází Iljutčenko, přichází Nielsen.

Matěj Vítek

Góly: 3. Stoppelkamp, 29. Fröde, 72. Stoppelkamp, 82. Wolze – 24. Córdoba, 47. Schaub, 54. Córdoba, 55. Terodde

Karty:   45+1. Albutat (DUI), 66. Wolze (DUI), 73. Wiegel (DUI) – 74. Sobiech (KLN)

MSV Duisburg: Wiedwald – Wiegel, Nauber, Hajri, Wolze – Albutat, Fröde, Schnellhardt – Oliveira Souza, Stoppelkamp – Iljutčenko (K)
    Náhradníci: Mesenhöler – Baffoe, Seo, Engin, Gyau, Nielsen, Verhoek

1. FC Kolín nad Rýnom: T. Horn – L. Sobiech, Höger, Czichos – J. Hector (K) – Drexler, Schaub – Clemens, Kainz – Terodde, Cordoba.
    Náhradníci: Kessler – Schmitz, Geis, Koziello, S. Özcan, Risse, Modeste

Rozhodca: Daniel Schlager

Diváci: 25.675