Žilina – Michalovce 4:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:1 (2:1, 0:0, 2:0) Stav série: 3:2
HK DUKLA Ingema Michalovce
Utorok 19.03.2019, 17:30 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 5. kolo

Odo mňa je to pre túto chvíľu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia! (20:20:34)

Žilina prehrávala už v druhej minúte po zásahu Lineta, no po aktívnej hre sa sama dostala do vedenia. A zaslúžene. Bagin s Rudolfom Hunom ešte v prvej tretine dvakrát prekonali Trenčana.

Po bezgólovej druhej časti hry sa Michalovce prebudili, tlačili na domácich, no druhý raz Fučíka neprekonali. V posledných troch minútach MsHK uzatvorilo na konečných 4:1 po trefách Húževku a Hvilu do prázdnej brány.

Týmto víťazstvom získavajú Vlci tretí bod do barážovej série a zároveň prvý mečbal. Vo štvrtok v Michalovciach budú musieť hokejisti z východu Slovenska vyhrať, inak ich nádej na postup do Tipsport Ligy zhasne minimálne na ďalší rok.

59:57 Lukáš HVILA - 4:1

Zdroj: huste.tv

59:57
    Žilina dala gól!
    LUKÁŠ HVILA zo stredného pásma predsa len upratal puk do opustenej brány!

Asistencia: Petr Beránek.

59:38
    Žilinčania sa ocitli v útoku, kde však v malom počte netrafili prázdnu bránu.

59:23
    Áno, už ani neviem ktorý icing domácich za posledné dve minúty.

59:11
    Postavenie mimo hru od Dukly.

59:01
    Puk sa pomaly dokĺzal za všetky čiary, no Valečko ho mohol bez problémov hrať. V tomto prípade sa nepíska.
    58:35 Vladislav Boiko (MIC)

58:35
    Vyhraté buly hostí, náprah od modrej, no Boiko nedokázal dostať skákajúci puk za chrbát Fučíka.

58:31
    Ubehlo ďalším osem sekúnd, znovu sa píska zakázané uvoľnenie Vlkov.

58:23
    Ten je vykúpený aspoň time-outom v podaní domáceho trénera.

58:23
    Icing domácich hráčov.

58:11
    Michalovce v útočnom pásme, Trenčan je už na striedačke.
    57:46 Peter HÚŽEVKA - 3:1

57:46
    Vabank hostí potrestal PETER HÚŽEVKA. Skvostná robota pri mantineli od Hvilu, Rudolf Huna pristavil puk Húževkovi do jazdy, no a 42-ročný center už vedel, ako si poradiť s Trenčanom. Bekhendový blafák, je asi rozhodnuté.

Asistencie: Rudolf Huna, Lukáš Hvila.

57:29
    Kučný vlastným telom zblokoval delovku Chalupu. Domáci idú dopredu.

57:12
    Fučík zasahuje často, možno tie strely nemajú až takú presnosť a razanciu. Je však pravdou, že letiace teleso sa môže hocikde odraziť, odkiaľ môže prísť dorážka do prázdnej brány.

57:05
    Smerujeme späť pred domácu bránu, ovplyvnil to icing MsHK.

56:57
    Safaraleev mieril len do pripraveného Fučíka z ľavej strany hracej plochy, tlak Dukly bude už iba vrcholiť.

56:32
    Cútt netečoval prihrávku z vlastnej tretiny, zakázané uvoľnenie Líšok.

56:15
    Menej ako štyri minúty do konca tretiny a možno i celého duelu. Ofsajd hostí.

55:51
    Michalovce si pýtali vylúčenie pre protivníka, držanie však nebolo podľa rozhodcov Nováka a Gogu až také prísne.

55:02
    Posledná reklamná prestávka zápasu. Samozrejme iba v prípade, že nepríde k predĺženiu.

54:29
    Fučíkove betóny fungujú, ďalší zákrok nimi sa rozhodne ráta. Tak čo, vyrovnajú Zemplínčania?

53:18
    Osamotený Podešva ani nie z dvoch metrov neprestreľuje Trenčana! Center tretieho útoku to zahodil s veľkým prehľadom. Bohužiaľ pre Žilinu, našťastie pre Michalovce.

52:49
    Hostia už aj nastreľujú puky, každé buly po pravici či ľavici českého brankára v službách MsHK bude cenným artiklom.

52:33
    Juraj Milý s Jakubom Ručkayom odviedli obrovskú robotu pri zadnom mantineli súpera, k zakončeniu neprišlo.

51:55
    Puk poskakoval pred Trenčanom, na toto si musia dávať hostia pozor, ak nechcú prísť o možnosť vyrovnania.

51:14
    Boiko s Gavrikom pohrozili i tentoraz, žilinský gólman puk vyrazil iba pred seba, kde ho ale mali pod kontrolou hráči MsHK.

50:57
    V záverečnej časti hry je najviditeľnejším hokejistom bez pochýb Igor Safaraleev. Efektná vzťahovačka a po nej i koncovka spoza hráča... Fučík pozorný.

50:26
    Valečkovi puk utiekol do stredného pásma, cenné sekundy odchádzajú v neprospech Dukly.

50:21
    Celok z Tipsport Ligy kúskuje hru ďalším icingom.

50:12
    Domáci akoby ani neútočili v plnom počte, viac vzadu sa drží jeden z obrancov. Aj preto mal Hamráček pri protiútoku menšiu šancu na úspech pri zakončení.

49:22
    Mašlonkov forhend zblokovaný, pri puku Žilina.

48:45
    Nepríjemné nastrelenie puku po robote Giľáka, Fučík pre zmenu reagovať nemusel.

48:03
    Dvurechenskii a jeho pokus z pravého krídla, Fučík ho púšťa iba späť do hry. Legionárska formácia Dukly vie domácim podkúriť.

47:48
    Juraj Milý sa puku po krížnej prihrávke ešte spred červenej čiary nedotkol. Zakázané uvoľnenie Vlkov.

47:39
    Po postavení mimo hry na strane HK je tu reklamná prestávka.

47:14
    Nedôrazné vyhodenie puku z obrannej tretiny. Fučík môže byť rád, že odrazený puk od mantinelu skončil za bránou a nie pred ňou.

46:48
    Ďalší ofsajd v krátkom časovom slede, hraničná situácia. Michalovčania si riadne odfúkli, inak by to bolo prečíslenie traja na jedného.

46:26
    Žilinčania sa zbavili toho tlaku súpera, posledná minúta a pol je viac vyrovnaná.

45:41
    Adam Trenčan udržal puk vo výstroji, hoci asi po tretíkrát to vyzeralo tak, že vôbec nevedel, či ho vôbec má pod kontrolou.

45:34
    Hostia museli hrať pred vlastnou bránkovou čiarou, icing sa o osem sekúnd neskôr píska práve Zemplínčanom.

45:00
    Päť minút z tretej tretiny za nami, Dukla je pri chuti, nedarí sa jej však premieňať šance.

44:23
    Do tretice Safaraleev v rozpätí zhruba dva a pol minúty. Ruský útočník sa dostal k puku príliš blízko od Fučíka a tak už nestihol zakončiť pod žŕdku.

44:07
    MsHK sa hrá s osudom nielen tohto duelu či baráže, ale aj budúcej sezóny. Ak Michalovce vyrovnajú, okamžite sa dostanú späť na koňa.
    43:56 Lukáš Toma (MIC), Tomáš Fučík (ZIL)

43:56
    Lukáš Toma s obrovskou tutovkou po prihrávke spoza brány, rana z prvej končí iba na Fučíkovi!

43:49
    Žilina sa po nepremenenej presilovke prakticky len bráni. Fučík možno aj preto radšej iba drží puk v lapačke a nerozohráva v okolí dvoch napádajúcich borcov v bielom.
    42:38 Igor Safaraleev (MIC)

42:38
    Safaraleev znovu pri chuti, po stratení rukavice v strednom pásme sa zase dostal pred bránu. Ani natlačenie sprava či následná dorážka Cútta dostatočne Fučíka neprekvapili.

42:03
    Zakončenie po vyhranom buly, Safaraleev trafil iba lapačku brankára Vlkov.

42:01
    Spoza brány to k tyčke chcel upratať Novický, Fučík mal betón pripravený.

41:51
    Jakub Ručkay svojím blokom a vyhodením pukom síce zachránil Fučíka od možného nepríjemného zákroku, no píska sa icing.

40:57
    Hostia v plnom počte.

40:48
    Adam Trenčan mal problémy pri oslabení. Dve presne mierené rany domácich skončili len v jeho výstroji.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Bezgólová tretina, vylučovalo sa až v jej závere. Presilovky napriek tomu dnes nulové v podaní oboch mančaftov, tretia tretina začína tam, kde ju zanechal gól Rudolfa Hunu ešte z 18. minúty.

Tretia tretina sa začne približne o 19:30.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:48
    Zrážka Matejka s Mašlonkom, hosťujúci hráč si až naivne pýtal vylúčenie.

39:31
    Jenčík si neporozumel s Húževkom, je z toho iba ďalší z množstva ofsajdov.

38:58
    Žilina v trojici len jednu sekundu, Kučný sa ihneď zapojil do bránenia.

38:57
    Martin Bdžoch okamžite po buly atakoval protihráča do oblasti krku a hlavy. Je z toho menší dvojminútový trest a osobný trest v hodnote desiatich minút pre obrancu Dukly.

38:53
    Rozhodcovia vykázali dianie do stredného pásma, domáci hokejista sa nachádzal v bránkovisku súpera.

38:29
    Nevychádza to ani Podešvovi, ani jeho kolegom. Žilina sa ešte raz stihne usadiť sa pred Trenčanom.

38:09
    Michalovce vyhadzujú puk cez všetky čiary, s jeho zastavením pomohol Fučík.

37:41
    Rudolf Huna sa môže hnevať len sám na seba. Skúsený krídelník mieril osamotený spomedzi kruhov, avšak ani on to netrafil ideálne.

36:58
    Jemný háčik tam predsa len bol. Lukáš Hamráček si zaň odchádza odsedieť dve minúty.

36:32
    Domáci v plnom počte.

36:21
    Kolba triafa iba hráča Žiliny, puk je v strednom pásme.
    35:52 Lukáš Hvila (ZIL)

35:52
    Lukáš Hvila si už v oslabení položil Trenčana, puk mu však v rozhodujúcej chvíli skĺzol z čepele hokejky!

35:33
    Minúta z početnej výhody je fuč, Zemplínčania z nej nevyťažili ani strelu.

35:17
    Ani táto presilovka Dukle nevychádza, rozhodcovia si všimli ofsajd.

34:47
    Presúvame sa pred Trenčana, píska sa ofenzívny priestupok, najskôr vysoká hokejka.

34:32
    Trochu zbytočné vylúčenie od Jiřího Kučného, ktorý sa bezdôvodne púšťal do Erika Piataka. Ten nejavil známky do zapojení sa do pästnej výmeny. Dve minúty pre českého beka.

33:47
    Všetko to časté prerušovanie vyvrcholí reklamnou prestávkou.

33:27
    Zakázané uvoľnenie Michaloviec.

33:18
    Prihrávka rukou. Po dobrom tempe z posledných minút sa nám to opäť raz začalo kúskovať.

33:03
    Píska sa postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku, Trenčan má dnes roboty aj za tri zápasy.

32:48
    Trenčan chvíľu nevedel, kde je puk. Ten sa nachádzal niekde vo výstroji, bude sa vhadzovať pred bránou Dukly.
    31:57 Tomáš Fučík (ZIL), Vladislav Gavrik (MIC)

31:57
    Tomáš Fučík nevychladol, na spoluprácu Gavrika s Safaraleeva vyzrel a neinkasoval! Michalovce mali obrovskú šancu vyrovnať.

31:17
    Najsilnejšia formácia Žiliny neuspela po rýchlom prechode, svoje šance tam mali Huna s Jenčíkom.

30:31
    Ďalší z presných švihov hokejky, Adam Trenčan bez pochýb mužom zápasu.

29:58
    Bagin odstavený Korenkom pozdĺž mantinelu, za nami polovica duelu. Teda minimálne jeho riadnej hracej doby.

29:05
    Až teraz sa hostia dostali von z pásma, o desať sekúnd neskôr už bol Trenčan zase v plnej permanencii.
    28:23 Adam Trenčan (MIC)

28:23
    Puk len tak lieta pred Trenčanom, ktorý svoj tím podržal dvomi výbornými zákrokmi!

27:41
    Hostia zblokovali rad prihrávok i striel v podaní Vlkov. Dukla pod miernym tlakom.

26:59
    Safaraleev v rýchlosti triafa pavučinu v lapačke Fučíka, zase sa nám strhla menšia šarvátka.

26:37

26:30
    Fučík rozohral iba na hokejku súpera. Žilinský gólman môže byť rád, že tečovaný puk skončil napokon len na hradbe tiel.

25:53
    Pressing domácich Líšky nezvládli a len odovzdali puk do zovretia hráčom Žiliny.

25:27
    Podobný obrázok aj od Žiliny, Beránek útočnú tretinu neuzavrel.

25:05
    Chalupa iba nastreľuje puk do pásma, tam sa ho chopil Hamráček.

24:18
    Dvurechenskii sa pozerá do stropu arény v Žiline, jeho rana z prvej spred brány minula vytýčený cieľ.

24:04
    Začína to vrieť, Cútt sa s jedným z domácich borcov začali po zákroku Fučíka osekávať.

23:36
    Rýchly útok Žilinčanov po pravej strany, Piegl už cez Mašlonku puk naľavo neprepasíroval.

22:43
    Puk na malú chvíľu opustil ľad, zápas sa nám začína kúskovať.

22:26
    Hra bola prerušená, dôvodom bola zrážka súperov pri mantineli. Vylučovať sa ale nebude.

22:11
    Vzápätí je tu icing Vlkov.

22:05
    Zrazená delovka na ochrannú čiaru, MsHK si môže konečne vydýchnuť.

22:00

21:48
    Nové zakončenie z vrchu útočnej tretiny, Žiline sa darí brániť.

20:50
    Kolba od modrej triafa iba Húževku, ktorý následne odpálil puk cez všetky čiary.

20:38
    Dvojminútová presilovka Michaloviec už v plnom prúde.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Žilinčanom stačilo 58 sekúnd na to, aby otočili vývoj stretnutia. Domáci boli lepší od začiatku, nedarilo sa im však prekonať Trenčana. Svoju prácu si na druhej strane robí aj Fučík, ktorý inkasoval už v druhej minúte po zásahu Lineta. Za Vlkov sa presadili Bagin a Huna.

Druhá tretina sa začne približne o 18:33.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

20:00
    V samom závere je Lukáš Matejka vylúčený za hákovanie, svoj trest si začne odpykávať až po zmene strán.

19:00
    Minúta do konca prvej tretiny.

18:34
    Michalovce skúšajú odpovedať ešte pred prestávkou, hostia sa usadili v útočnej tretine.
    17:39 Rudolf HUNA - 2:1

17:39
    Čisto vyhrané vhadzovanie od Húževku pred vlastnou modrou, kolmica Matejku do útoku a RUDOLF HUNA strelou na lapačku prekvapuje Trenčana!

Asistencie: Lukáš Matejka, Peter Húževka.

17:27
    Fučík toho veľa nevidel pri rane Chalupu, pred bránou sa toho dialo mnoho. Rozhodcovia musia upokojovať borcov na oboch stranách.
    16:41 Emil BAGIN - 1:1

16:41
    Nádherná individuálna práca od EMILA BAGINA. Obranca domácich sa zmocnil puku na modrej čiare, kľučkou si položil dvoch protihráčov, obišiel i spoluhráča a pomedzi betóny prekonáva Trenčana!

Asistencia: Lukáš Dubeň.

15:49
    Chalupa zakončoval z podobnej akcie, po akej sa tešil Linet v druhej minúte. Koncovka z osi ihriska skončila iba vo výstroji Tomáša Fučíka.

15:09
    15:01 Rudolf Huna (ZIL), Adam Trenčan (MIC)

15:01
    Rudolf Huna pálil do protismeru pohybu Trenčana, ten stihol včas vymrštiť pravý betón!

14:42
    Dvurechenskii obral domácich o necelú polminútu, posledná šanca pre Žilinu na usadenie sa v útočnej tretine.

14:18
    Hra prerušená po zmätku, ktorý vytvoril Korenko. Adam Trenčan ale zastúpil svojho spoluhráča.

13:48
    Vhadzovať sa bude v strednom pásme. Presilovky tímom výrazne nevychádzajú.

13:36
    Bagin nabil na ľavú stranu, koncovka letela vedľa svätyne.

13:09
    Nervozita sa dá krájať, Vladislav Gavrik si bude spytovať svedomie na trestnej lavici dve minúty za držanie hokejky.

13:09
    Nasleduje druhý reklamný brejk, po ktorom dôjde k ďalšej presilovke.

13:00
    Fučík schádza z ľadu, avizovaná presilovka pre MsHK.

12:46
    Nehrá sa vyslovene zlý hokej, oba mančafty vedia ponúknuť svoje kvality. Žilina lepšia na puku, chýba jej však efektivita.

12:20

12:08
    Ani táto krátka početná výhoda využitá nebude, Žilinčan trafil iba brániaceho hráča.

11:59
    Jeden z Michalovčanov zostal ležať za bránou domácich, bola z toho kontra a krátka presilovka o dvoch mužov.

11:50
    Žilina v plnom počte.

11:42
    Žilina hrá so štyrmi hráčmi.

11:27
    Bagin s blokom strely od modrej. Michalovčania si síce vytvorili niekoľko dobrých pozícií, avšak nedokázali prekonať pozorného Fučíka.

11:00
    Už štyridsať sekúnd pokračujeme v presilovke štyroch na troch.

10:20
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Lukáš Hvila – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mário Róth – 2+2 min, hrubosť).
    10:20 Tomáš Fučík (ZIL), Nikita Dvurechenskii (MIC)

10:20
    Cútt nabil Dvurechenskiimu, Fučík s výborným zákrokom. Po prerušení hry sa strhla menšia šarvátka, po ktorej sa bude ešte vylučovať.

09:50
    Toto môže byť zlomový okamih celej série! Krošček Petra Beránka pri oslabovke, hostia budú hrať takmer dve minúty presilovku o dvoch hráčov.

09:42
    Michal Barta a ďalšie napadnutie v tomto zápase. Udialo sa to v útočnom pásme MsHK, tréneri Bartu rozhodne nepochvália.
    09:32 Vladislav Boiko (MIC)

09:32
    Zase Boiko, ten sa už rútil sám na Fučíka, no dvojica žilinských hokejistov ho podľa hlavných arbitrov odzbrojila čistým spôsobom. Bolo to minimálne na hrane.

09:13
    Rýchla kontra dvoch proti jednému, Boikova prihrávka zastavená obrancom v zelenom drese.

08:50
    V tomto prípade sa už ofsajd píska, Ingema si naň nedala pozor.

08:15
    Michalovčania vyrazili dopredu, sami sa však napokon vyhnali z útočného pásma.

07:48
    Po ďalšom zásahu Adama Trenčana už nasleduje reklamná prestávka.

07:44
    Tretia formácia Žiliny urobila veľkú neplechu pred Trenčanom, ktorý sa riadne zapotil pri troch zákrokoch. Hostia sa oslobodili zakázaným uvoľnením.

07:09
    Chalupa a jeho strela z forhendu bola zrazená na ochrannú sieť po zásahu brankára maskou.

06:57

06:52
    Toma s Novickým hlavnými aktérmi akcie. Hostia konečne vyhrali buly, náprah Novického od modrej skončil u gólmana Žiliny.

06:27
    Toto bola iba taká propagačná strela z krídla, Fučík puk prikrýva.

06:14
    Ďalšie vyhodenie puku, do konca početnej výhody už iba trištvrte minúty.

05:48
    Aktívne bránenie od hokejistov MsHK, puk zase až za Trenčanom.

05:30
    Dukle sa nedarí vyhrať dôležité buly, polminúta z presilovky je fuč.

04:57
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Rudolf Huna – 2 min., napadnutie).
    04:57 Ru. Huna (ZIL), Matej Giľák (MIC)

04:57
    Matej Giľák mohol na konci oslabenia navýšiť skóre na 2:0, avšak po brejku minul bránu Fučíka! Rudolf Huna ale úplne zbytočne dohral krídelníka Zempínčanov, putuje na lavicu hanby na dve minúty za napadnutie.

04:56

04:17
    Hosťom sa teraz darí držať puk v tretine Žiliny, dobrá robota od Radovana Cútta.

03:45
    Michalovce nezvládajú bránenie, Žilina kombinovala, avšak strely leteli ďaleko od svätyne Trenčana.

02:56
    Nedovolené bránenie od Michala Korenka po tlaku a zakončení Žiliny, sú z toho dve minúty.

02:10
    Icing domácich to nebude, Zemplínčania sú však pri rozohrávke veľmi nepresní. Gól Lineta plynul aj z nenapádania od žilinských hráčov.
    01:14 Jakub LINET - 0:1

01:14
    Dukla Michalovce dala gól!
    Iba 74 sekúnd stačilo hosťom na to, aby sa ujali vedenia! JAKUB LINET preletel cez tri pásma s pukom na hokejke, aby napokon jednoduchou strelou švihom prekvapil Fučíka v bráne MsHK!

00:55
    Až po necelej minúte môžu Michalovce v pokoji založiť vlastný útok.

00:23
    Trenčan na istotu ukrýva puk v lapačke po nahodení od modrej.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MsHK Žilina: Fučík (Mikoláš) – Matejka, Kučný, Hudec, Dubeň, Mendrej, Bagin, Piegl, Surán – Ru. Huna, Húževka, Jenčík – Milý, J. Ručkay, Barta – Beránek, Podešva, Hvila – Rehák, Surovka, Ondruš

HK Dukla Ingema Michalovce: Trenčan (Lamper) – Kolba, Bdžoch, Korenko, Novický, Linet, Valečko, Mesaroš, Banovský – Hamráček, Toma, Chalupa – Mašlonka, Piatak, Giľák – Róth, Cútt, Safaraleev – Gavrik, Boiko, Dvurechenskii

Rozhodca: Novák, Goga – Konc ml., Kollár – Kontšek.

V skratke zo 4. zápasu série:

HK Dukla Ingema Michalovce 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) MsHK Žilina

Góly a asistencie: 3. Dvurečensky (Bojko, Gavrik), 14. Dvurečensky (Gavrik, Toma), 60. Giľák (Piatak, Valečko)

HK Dukla Ingema Michalovce:

Trenčan – Kolba (C), Bdžoch, Korenko, Novický, Linet, Valečko, Mesaroš, Dvurečensky – Giľák, Piatak (A), Mašlonka (A) – Chalupa, Toma, Hamráček – Safaraleyev, Cútt, Róth – Banovský, Bojko, Gavrik.

MsHK Žilina:

Fučík – Matejka, Kučný, Jankovič, Dubeň, Hudec, Bagin – Jenčík (A), Húževka (A), Huna (C) – Barta, Ručkay, Milý – Hvila, Podešva, Beránek – Ondruš, Surovka, Rehák.

Rozhodcovia: Orolín, Snášel – Kollár, Rojík.

Diváci: 4167.

Priebeh série

Môj dom, môj hrad. To platí po štyroch zápasoch barážovej bitky o Tipsport Ligu. Po triumfoch 3:1 a 4:1 šla Žilina na Zemplín so splneným cieľom, hoci samotná hra nebola úplne ideálna. Michalovčania si našli cestu na obe domáce súboje, bez pár desiatok ich bolo štyri tisíc. A ľutovať nemohli.

V treťom zápase Vlci vyhrávali 2:0, no nebolo im to nič platné. Dukla otočila vývoj stretnutia a zvíťazila zásahom zo štvrtej minúty v predĺžení. Nasledujúci deň to bolo už jasne v réžii Líšok. Trenčan v domácej bráne neinkasoval, Michalovce získali druhý bod do série po výsledku 3:0.

Znamená to jediné. V oboch mestách sa bude ešte minimálne raz hrať. V Žiline sa očakáva podstatne lepšie návšteva ako za posledné týždne. Diváci totiž dnes nemusia za hokej nič platiť, stačí sa preukázať občianskym preukazom na pokladni. Z východu republiky by malo prísť na stredné Slovensko zhruba 150 priaznivcov Michaloviec.

Vážení diváci, vitajte pri priamom textovom online prenose z piateho barážového zápasu medzi tipsportligovou Žilinou a prvoligovými Michalovcami. Víťaz tohto duelu získa prvý mečbal v sérii hranej na štyri víťazné merania síl.

Stretnutie sa začne o 17:30.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Bagin (Dubeň), 18. Ru. Huna (Matejka, Húževka), 58. Húževka (Ru. Huna, Hvila), 60. Hvila (Beránek) – 2. Linet

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Lamper) – Kolba, Bdžoch, Korenko, Novický, Linet, Valečko, Mesaroš, Banovský – Hamráček, Toma, Chalupa – Mašlonka, Piatak, Giľák – Róth, Cútt, Safaraleev – Gavrik, Boiko, Dvurechenskii

Rozhodca: Novák, Goga – Konc ml., Kollár – Kontšek

Diváci: 1 252