Kazachstan – Škótsko 3:0 (kon.) | Cyprus – San Maríno 5:0 (kon.) | Holandsko – Bielorusko 4:0 (kon.)
Sev. Írsko – Estónsko 2:0 (kon.) | Chorvátsko – Azerbajdžan 2:1 (kon.) | Slovensko – Maďarsko sk 2:0 (kon.)
Rakúsko – Poľsko 0:1 (kon.) | S. Macedónsko – Lotyšsko 3:1 (kon.) | Izrael – Slovinsko 1:1 (kon.)
Belgicko – Rusko 3:1 (kon.)
Holandsko
4:0 (2:0)
Bielorusko
cz Štvrtok 21.03.2019, 20:45 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Kvalifikácia ME • Skupina C

Domácí celek celkem jednoznačně vyhrává tento zápas 4:0 a do kvalifikační skupiny získává první body. Bělorusko si mnoho šancí nevypracovalo a domácí z šesti střel na branku proměnili hned čtyři. (23:07:30)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:10.

90+2

90+2
    Pavel Savicki minul branku, jeho rána končí mimo tři tyče, vykopávat tak bude domácí gólman.

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Quincy Promes minul branku, jeho pokusu nechybělo mnoho.

88
    V poklidném tempu se nyní zápas dohrává.

86
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Stanislav Drahun, přichází Dzjanis Lapcev.
    85. Virgil van Dijk - 4:0

85
    Nizozemsko právě vstřelilo branku!
    Andrej Harbunov si se střelou Depaye poradil, vyrazil míč znovu před střelce, ten našel hlavu VIRGILA VAN DIJKA a jeho zakončení bylo přesné. Asistence: Memphis Depay.

85
    Andrej Harbunov si výborně poradil se střelou Depaye, následně už ale inkasoval.

85
    Andrej Harbunov vyrazil míč po střele soupeře, Memphis Depay to byl, kdo zakončoval z dobré pozice. Je z toho roh.

83
    Georginio Wijnaldum si v souboji jeden na jednoho počínal nedovoleně, fauloval svého soupeře.

81
    Igor Stasevič rozehrává rohový kop svého celku. Ale ani tentokrát si Bělorusko výraznější šanci nevypracovalo.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, domácí mužstvo míří za výhrou.

79
    Rohový kop svého celku rozehrával Michail Sivakov. Jeho centr byl odvrácen obranou.

79
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Jurij Kovaljov, přichází Pavel Savicki.

78
    Igor Stasevič se dostal do střelecké pozice, jeho ránu výborně zastavil brankář domácího celku. Jasper Cillessen stále drží čisté konto.

Jan Prošek

Góly: 1. Depay, 21. Wijnaldum (Depay), 55. Depay (pen.), 85. V. van Dijk (Depay)

Karty:   35. de Roon (NED) – 31. Drahun (BLR), 32. Pucila (BLR)

Holandsko: Cillessen – Dumfries (68. Tete), V. van Dijk, de Ligt, Blind – Wijnaldum, de Roon (46. D. Pröpper), F. de Jong – Bergwijn, Depay, Babel (59. Promes).
    Náhradníci: Bizot, Zoet – S. Berghuis, Aké, L. de Jong, Promes, D. Pröpper, Strootman, Tete, van Aanholt, van de Beek, Vilhena.

Bielorusko: Harbunow – Šitov, Martynovič, Sivakov, Paljakov – Kovaljov (79. Savicki), Majevski, Drahun (86. Lapcev), Stasevič – Pucila – Signěvič (63. Saroka).
    Náhradníci: Klimovič, Čičkan – Hleb, Kendyš, Kisljak, Lapcev, Nechajčik, Rios, Saroka, Savicki, Volkov, Valadzko.

Rozhodca: Massa – Meli, Costanzo