Petrohrad – Jaroslavľ 5:4 (po pr.) | CSKA Moskva – D. Moskva 3:2 (kon.)
cz Štvrtok 21.03.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Play-off KHL • Štvrťfinále

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u dalších přenosů z KHL. Na počtenou! (19:53:53)

Československá stopa v utkání
    Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:53.

CSKA Moskva je prvním semifinalistou KHL 2018/2019. Po urputném boji dnes vítězí 3:2 a sérii ukončuje za stavu 4:1. I když Dynama hrálo s favoritem velmi vyrovnaně, tak vždy o vítězi rozhodovali detaily. O trochu lepším týmem tak dneska byli domácí, kteří v semifinále vyzvou Petrohrad nebo Jaroslavl.

59:46
    Dynamo odstřeluje Sorokina jednou střelou za druhou, ale domácí brankář stále úspěšně odolává a neinkasuje.

59:19
    Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Hosté se pokusí odvrátit konec sezony v šesti!

58:06
    Další přechod hostů je neúspěšný. Domácí kráčí za postupem do semifinále.

57:18
    CSKA obranu bez problémů zvládá a soupeři nedovoluje ani přechod přes střední pásmo.

56:50
    Hosté stále drží kotouč, ale do útočného pásma se stále nemohou dostat.

55:43
    Dynamo je opět vyhráno až do svého pásma. Hosté navíc už pomalu začínají hrát celkem zoufale.

55:07
    CSKA nedovoluje přechod přes svou modrou. Mezitím do konce třetí třetiny zbývá už jen pět minut.

54:02
    Dynamo se do útoku velmi rychle vrací, ale tam opět nevymyslalo nic nebezpečného.

53:26
    Hosté neúspěšně rozehrávají a kotouč končí až za brankou Sorokina. Píská se zakázané uvolnění a hra se přesune před Jerjomenka.

52:58
    CSKA se díky dobrému napadání dostává ke střele. Ta je ale velmi nepřesná a brankář Dynama nemusel zasahovat.

52:36
    Domácí buly vyhrávají a okamžitě posílají kotouč až k Jerjomenkovi.

52:13
    Nyní už se přechod přes střední pásmo povedl, ale následná střela končí jen v ochranné síti.

51:36
    Hosté se stále zoufale snaží dostat do útoku, ale nyní nemohou přejit ani střední třetinu.

50:58
    CSKA se velmi dobře brání a už chce udržet těsné vítězství.

Lukáš Mihal

Góly a asistencie: 14. P. Karnauchov (Marčenko, Svetlakov), 31. M. Robinson (Popov), 47. Vey (Grigorenko, Kaprizov) – 20. J. Zajcev (Indrašis, Brjukvin), 39. Kagarlickij (I. Nikulin, Šipačov)

CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – Blažijevskij, Nesterov (A), Dahlbeck, M. Robinson (A), Naumenkov, Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov (C), Hansen, P. Karnauchov – Popov, Okulov, Šalunov – Telegin, Rtiščev, Svetlakov – Mamin.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin (C), Volkov, Hietanen, Menšikov, Čajkovský, Mironov, Pepeljajev, J. Zajcev – Indrašis, Brjukvin, Šipačov (A) – Kagarlickij, Zackrisson, I. Makarov – Mojsejev, Mozer (A), Pankratov – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Rozhodca: Naumov, Sergejev – Ivanov, Černyšev

Diváci: 10 455