Kvitová – Sakkariová 2:0 (kon.) | Muchová – Hibino 2:0 (kon.)
6 6
Maria Sakkariová
0
1 4
cz Štvrtok 21.03.2019, 21:11 • Stadium, Miami • WTA Miami - Miami Open presented by Itaú (tvrdý povrch) • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších tenisových zápasů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:26:25)

Petra Kvitová zvládla svůj úvodní duel na turnaji v Miami, když po setech 6:1, 6:4 porazila nadějnou tenistku z Řecka, Marii Sakkariovou. První set byl v jasné režii světové dvojky, která soupeřku nepustila prakticky k ničemu. Druhý set už byl o něco vyrovnanější hlavně zásluhou velkého počtu nevynucených chyb české tenistky. Ta ale nakonec v těžkých chvílích obstála a postoupila do třetího kola, ve kterém se může těšit na lepší z dvojice Sorribes Tormová – Vekičová.

Konec zápasu

6:4
    Je konec! Přímým bodem z podání rodačka z Bílovce ukončuje zápas a po zásluze postupuje do třetího kola!

40-30
    Další mečbol, tentokráte však při vlastním podání! Kvitová rozběhala soupeřku, která následně nedokázala poslat bekhend přes pásku!

30-30
    Servis z druhého podání na tělo slaví úspěch, soupeřka zahrála pouze do autu.

15-30
    Nevynucenou chybou z forhendu se Maria Sakkariová připravuje o možnost třech brejkbolů.

0-30
    Fantasický return těsně za síť, Petra Kvitová neměla šance na tento skvělý úder reagovat.

0-15
    Petře se v posledních výměnách nedaří posílat své údery do kurtu, další nevynucená chyba z forhendu.

5:4
    Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Skvělý return Petry, ta ovšem vzápěti kazí nalitý forhend. Je tedy jasné, že uvidíme minimálně ještě jeden gem.

40-A
    A přichází výhoda pro servírující hráčku, bekhend Kvitové zapadl do deblového koridoru.

40-40
    Sakkariová hrála hodně odvážně a vyplatilo se. Svoji dominanci ve výměně korunovala vítězným volejem na síti.

A-40
    Bekhend rodačky z Athén končí za základní čárou, Petra Kvitová má k dispozici první mečbol!

40-40
    Shoda bude rozhodovat o osudu možná posledního gemu v zápase, Sakkariová tlak ze strany soupeřky neustála.

30-40
    Avšak světová dvojka tuto hru ještě nezvládá. Skvěle přečetla, kam bude její soupeřka hrát a poté jí výborným prohozem prohodila.