Washington – Minnesota 1:2 (kon.) | Anaheim – San Jose 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Arizona 2:1 (2:1 po s.n.)
Philadelphia – NY Islanders 2:4 (kon.) | Colorado – Chicago 4:2 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:4 (po pr.)
Philadelphia Flyers
2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
New York Islanders
cz Sobota 23.03.2019, 18:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:46:06)

Bodyčeky: 16:34

Je konec. New York Islanders dnes vyhrál na půdě Flyers 4:2.
    Na začátku zápasu sice byli aktivnější hosté, ale v 7. minutě se prosadil Robert Hägg, který velice kuriózním gólem poslal Flyers do vedení. V 15. minutě ale přišlo srovnání, když se z voleje trefil Brock Nelson.
    Ve druhé části zápasu jsme se dočkali pouze jedné branky, o kterou se postaral ve 31. minutě Nick Leddy.
    Ve 47. minutě sice srovnal Shayne Gostisbehere, ale posléze Islanders opět zapli motory a v 57. minutě poslal hosty do vedení Josh Bailey. O minutu později potvrdil výhru hostů druhým gólem Josh Bailey.

59:45
    Opět se New York dopustil jen zakázaného uvolnění, ovšem o vítězi už je rozhodnuto.

59:16
    Flyers se sice dostali do zakončení z pravé strany, ale to bylo zblokováno.

58:45
    Velké podcenění hostujícího hráče, který netrefil prázdnou bránu v útočné třetině!

58:28
    Islanders vyhodili kotouč a dopustili se tak pouze zakázaného uvolnění.

58:03
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!
    57:26 Josh BAILEY - 2:4

57:26
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Komarov byl s kotoučem na levé straně skoro uvolněný a nakonec se dostal, až před bránu, kde jej poslal na JOSHE BAILEYHO a ten zakončil do odkryté svatyně. Asistence: Leo Komarov a Adam Pelech.

57:03
    Hosté se sice vydali dopředu, ale přihrávka z otočky skončila jen u domácího obránce.

56:36
    Střela domácího hráče byla zblokovaná a následuje poslední komerční přestávka.
    56:03 Josh BAILEY - 2:3

56:03
    Hosté jdou do vedení 3:2! JOSH BAILEY se dostal po pravé straně do zakončení a to umístil přesně pod horní tyč. Asistence: Brock Nelson a Andrew Ladd.

55:36
    Dlouho se nezastavila hra, ale taky se hraje převážně ve středu hřiště.

Michal Raška

Góly a asistencie: 7. Hägg (Gudas, Hartman), 47. Gostisbehere (Giroux, Couturier) – 15. B. Nelson (Mayfield, D. Toews), 31. Leddy (Barzal, Boychuk), 57. Jo. Bailey (B. Nelson, Ladd), 58. Jo. Bailey (Komarov, Pelech)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Sanheim, Provorov, P. Myers (A), Gostisbehere, Gudas, Hägg – Voráček, Couturier (A), Lindblom – Giroux (C), Patrick, J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton, Hartman – Ju. Bailey, Knight, Varone.
    New York Islanders: Lehner (Greiss) – Mayfield, Leddy, Pulock, Pelech, D. Toews, Boychuk – Eberle, Barzal, Lee (C) – Ladd, B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Komarov, Fritz, Beauvillier – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Rozhodca: Kendrick Nicholson, Eric Furlatt – Michel Cormier, Scott Driscoll