Wolfsburg – Lyon 2:4 (kon.) | Lillestrøm – Barcelona 0:1 (kon.) | Paríž – Chelsea 2:1 (kon.)
Bayern – Slavia 5:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
2:1 (0:0)
Chelsea FC
cz Streda 27.03.2019, 19:00 • Parc des Princes, Paříž • Liga majstrov - ženy • Štvrťfinále
    Hostující hráčky šťastně postupují po prohře 1:2

Je tu konec. Hostující hráčky se radují a domácí fotbalistky padají v slzách na kolena. Druhý poločas zápasu přinesl málo vídanou zápletku. Hráčky PSG totiž hned v úvodu druhé půle dvakrát skórovaly a srovnaly tak zápasové skóre na 2:2. Jak už to bývá, za stavu znamenající prodloužení trochu ubraly, ale přesto byly výrazně aktivnější než soupeřky. Jenže dlouhé minuty se jim nedařilo přidat třetí gól a následoval tak trest, když se v první minutě nastavení z ojedinělé šance prosadila Kirbyová. Na to už neměly domácí hráčky šanci odpovědět a i když dnešní zápas nakonec vyhrály 2:1, cesta Ligou mistrů pro ně končí. (20:59:26)

90+5

90+4
    Do velké šance se dostala ještě střídající Bruunová, jenže z malého vápna zamířila mimo!

90+3
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Cooková, přichází Bruunová.

90+3
    Toto je pro domácí neřešitelná situace. Nyní by jim nestačil ani gól na 3:1.
    90+1. Fran KIRBYOVÁ - 2:1

90+1
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Šok pro domácí hráčky. A je rozhodnuto! Hráčky Chelsea se jen bránily a v nastavení udeřily. Kapitánka Carneyová odcentrovala z levé strany a na zadní tyči zcela nehlídaná FRAN KIRBYOVÁ zakončila podél vybíhající gólmanky Endlerové – 2:1!

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby.

89
    Již se hrají poslední desítky vteřin druhého poločasu, nyní sledujeme boj ve středu pole.

87
    Nyní se hra alespoň na chvilku uklidnila a skoro se začíná zdát, že uvidíme prodloužení.

85
    Po dalším rohovém kopu Wangové gólmanka Bergerová opět neudržela balon, avšak nyní alespoň ve spolupráci se svými spoluhráčkami balon odpravila mimo velké vápno.

83
    Po centru Wangové se ale hostující hráčky tentokrát ubránily.

83
    Aktivní Dianiová nyní vybojovala další rohový kop pro domácí celek.

83
    Nyní jsou to již opět domácí hráčky, které jsou nastěhované na polovině Chelsea.

81
    Po faulu Carterové budou u balonu nyní hráčky PSG.

80
    Hostující Carneyová nyní kopala rohový kop. Po centru do vápna vznikl ve vápně velký závar, avšak hráčky Chelsea míč do brány neprotlačily.

79
    Přímý kop domácího celku rozehrála Katotová, rozhodla se přímo vystřelit, avšak z nějakých třiceti metrů zamířila jen nad bránu.