Jenisej – Kazaň 1:1 (kon.) | FK Dinamo Moskva – Lok. Moskva 0:1 (kon.) | Groznyj – S. Moskva 1:3 (kon.)
Rostov – FC Ural 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva
0:1 (0:0)
Lokomotiv Moskva
cz Sobota 30.03.2019, 12:00 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Anton Mirančuk je jediným střelcem tohoto zápasu, a tak vyhrává hostující celek díky jeho brance 1:0. (13:55:16)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:15.

90+5

90+3
    Rifat Žemaletdinov, střídající hráč, si vypracoval dobrou pozici pro střelu, ale domácí brankář byl připravený.

90+1
    Hostující brankář odkopává od své branky.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu i zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Rifat Žemaletdinov.

89
    Hostující celek má v závěru zápasu převahu, hraje aktivněji, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.

86
    Žlutou kartu dostává Abdul Azziz Tetteh (FK Dinamo Moskva).

85
    Pět minut hry zbývá do konce zápasu, domácí rozehrávají na útočné polovině a pokouší se vyrovnat.

84
    Domácí celek bude u míče, sudí mu přisoudil vhazování.

84
    Na výraznější šanci ale domácí fotbalisté čekají.

83
    Domácí Dinamo se pokouší hrát aktivní fotbal a snaží se něco vymyslet na útočné polovině.

81
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Éder.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky hry, hostující celek vede o jednu branku, domácí se pokouší něco vymyslet.

77
    Fjodor Smolov zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil kryje domácí brankář, Anton Šunin byl připravený,

76
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Grigorij Morozov, přichází Konstantin Rauš.