Den Haag – Arnhem 3:3 (kon.) | Willem II – Sittard 3:2 (kon.) | Graafschap – Heracles 1:2 (kon.)
Alkmaar – Groningen 1:0 (kon.) | Heerenveen – Excelsior 1:0 (kon.)
Willem II Tilburg
3:2 (1:1)
Fortuna Sittard
cz Sobota 30.03.2019, 18:30Holandská Eredivisie • 27. kolo

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (20:33:27)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:4.
    Střely mimo: 7:1.
    Rohy: 9:5.
    Ofsajdy: 3:0.
    Fauly: 11:15.

Je za námi konec nevšedního utkání. Do vedení šel outsider, když se po půl hodině hry prosadil Novakovich. Těsně před koncem první půle z penalty srovnal Isak. Na začátku druhé půle se i o deseti (vyloučen byl Balić) dostali hosté opět do jednogólového náskoku. Po rohu se dokázal trefit Niňaj. Rozhodčí následně během tří minut pískl pro domácí další dva pokutové kopy, které snadno Isak proměnil.

Willem II 3, Sittard 2 – Isak tři góly ze tří penalt. Nevídáné.

90+4

90+3
    Míč se dostal do zámezí, odkop od branky provede Koșelev.

90+2
    Essers (FST) je dalším hráčem, který od rozhodčího obdržel žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Marious Vrousai, přichází Karim Coulibaly.

89
    Ciss (FST) se provinil faulem zřejmě z frustrace, rozhodčí mu udělil právem žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Daniel Crowley, přichází Dries Saddiki.

87
    Woud skvěle vyběhl po centrovaném balonu, čímž překazil hostům jejich útočné snažení.

86
    ... z něj se jim srovnat nepovedlo. Obrana domácího mužstva se předvedla v dobrém světle a míč odvrátila.

86
    Novakovich opět zkusil spadnout na penaltu, ale ta se nepíská. Přesto mají hosté k dispozici rohový kop...

85
    Další ofsajd hatí útočnou akci fotbalistů Willem II Tilburg.

84
    Koșelev si připisuje zákrok po další střele od Isaka. Brankář hostů balon ihned rozehrál, jenže na kopačky domácích borců.

83
    Domácí měli k dispozici rohový kop, který rozehráli na krátko, ale vůbec se jim nepovedl. Balon drží hosté.

82
    Domácí drží míč na polovině soupeře. Hostům zbývá něco kolem deseti minut k tomu, aby s výsledkem ještě něco udělali.

81
    Aleksander Isak vstřelil další gól, tentokrát mu však uznán nebude. Rozhodčí viděli ofsajd.

80
    Domácí kombinují na vlastní polovině za bouřlivého pískotu fanoušků, ti by raději od svých borců viděli nějakou útočnou akci, obzvlášť proti deseti.

Milan Šplíchal

Góly: 44. Isak (pen.), 58. Isak (pen.), 61. Isak (pen.) – 32. Novakovich, 54. Niňaj

Karty:   16. Anita (WLM) – 35. Niňaj (FST), 43. Semedo (FST), 57. Rodríguez (FST), 89. Ciss (FST), 90+2. Essers (FST)   43. A. Balić (FST)

Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:1. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:15.
    Willem II Tilburg: Woud – Lewis, Meißner, Peters, Palacios – Tapia, Crowley (88. Saddiki), Anita – Dankerlui (46. Kristinsson Ingi), Isak, Vrousai (90. Coulibaly).
    Náhradníci: Brand – Akkaynak, Coulibaly, Kristinsson Ingi, Özbiliz, Saddiki, van den Bogert, Ogenia.

Fortuna Sittard: Koșelev – Mac-Intosch, Rodríguez, Niňaj (78. Essers), Mi. Pinto – Smeets, Diemers, A. Balić – Semedo (45+1. El Messaoudi), Novakovich, Lamprou (77. Ciss).
    Náhradníci: Özer, Jug – Ciranni, Ciss, Essers, El Messaoudi, Hutten, Ospitalieri, Ramírez, Stokkers.