Brémy – Mainz 3:1 (kon.) | Dortmund – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Düsseldorf – Mönchengladbach 3:1 (kon.)
Freiburg – Bayern 1:1 (kon.) | Norimberk – Augsburg 3:0 (kon.) | Lipsko – Hertha 5:0 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
3:1 (3:0)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 30.03.2019, 15:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Nemecká Bundesliga • 27. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosu zase někdy na shledanou. (17:25:01)

Sledovali jsme utkání mezi Fortunou Düsseldorf a Borussií Mönchengladbach, který končí jasnou výhrou domácích 3:1. Utkání rozhodlo prvních šestnáct minut, kdy domácí vstřelili hned tři branky, o které se postaral Stoger a dvakrát Hennings. Na všechny branky asistoval skvělý Raman, který je hvězdou utkání. Čestnou branku hostů vstřelil v 83.minutě Zakaria, který se prosadil po rohovém kopu. Domácí se posouvají v neúplné tabulce na jedenácté místo, Borussie zůstává čtvrtá, nicméně může klesnout na páté místo.

90+4

90+3
    Rohový kop pro domácí Düsseldorf po další dobré práci Ramana.

90+2
    Volný přímý kop hostů vyboxoval do bezpečí domácí brankář Michael Rensing.

90+1
    Žlutou kartu dostává André Hoffmann (Fortuna Düsseldorf).

90
    Rozhodčí Stieler se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Raffael byl dobře hlídaný Kowanackim, který má čerstvé nohy a tak to pro něho nebyl žádný problém.

87
    Do obrovské šance se hnal Raman, jenže první hvězda tohoto utkání nepřekonala Wendta.

86
    Mönchengladbach na konci utkání hraje nejlépe za celou dobu. Hýří aktivitou, kterou zvedl Zakaria s Raffaelem.

85
    Denis Zakaria je nadále velice aktivní. Cpal se ke střele, jenže domácí obrana ho tentokrát ubránila.

84
    Alassane Pléa vystřelil z hranice vápna, nicméně jeho pokus končí přesně doprostřed brány Fortuny.
    83. Denis ZAKARIA - 3:1

83
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Tak alespoň hosté střílí čestnou branku! Autorem branky je DENIS ZAKARIA, který se dobře zorientoval po rohovém kopu a přesnou střelou překonává Rensinga. Stav utkání je tedy 3:1 pro domácí červené barvy. Asistence: Tobias Strobl.

81
    Mönchengladbach sice drží míč přibližně 69% hrací doby, jenže to jim nestačí ani na jednu branku. O vítězi je dávno jasno.

80
    Fortuně se rozehrávka moc nepovedla a hosté jsou tak u míče.

79
    Žlutou kartu dostává Tobias Strobl (Borussia Mönchengladbach).

77
    Nepovedený pas Stindla končí za brankovou čarou. Michael Rensing bude odkopávat od brány.

76
    Borussii opět nevyšel útok kolem levého křídla, kde skvěle kooperuje domácí obránce Zimmermann.

Ondřej Klos

Góly: 6. Hennings (Raman), 12. Stöger (Raman), 16. Hennings (Raman) – 83. Zakaria (Strobl)

Karty:   26. Suttner (DSF), 90+1. Hoffmann (DSF) – 40. Neuhaus (MNC), 59. Pléa (MNC), 79. Strobl (MNC)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 14:13.
    Fortuna Düsseldorf: Rensing – Suttner, Kamiński, K. Ayhan (52. Hoffmann), Zimmermann – Bodzek (61. Bormuth) – Gießelmann, Stöger, Fink (C), Raman – Hennings (71. Kownacki).
    Náhradníci: Theissen – Barkok, Hoffmann, Bormuth, Karaman, Kownacki, Usami.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Wendt, Elvedi, Ginter, Johnson (69. Raffael) – Strobl – Neuhaus (46. Zakaria), J. Hofmann – Pléa, Stindl (C), T. Hazard (41. Herrmann).
    Náhradníci: Sippel – Lang, Kramer, Herrmann, Jantschke, Zakaria, Raffael.

Rozhodca: Stieler T. (Ger)