Girona – Espanyol 1:2 (kon.) | Real Madrid – Eibar 2:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 2:0 (kon.)
Barcelona – Atlético Madrid 2:0 (kon.)
Girona FC
1:2 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 06.04.2019, 13:00 • Estadi Municipal de Montilivi, Girona • Španielska LaLiga • 31. kolo

Práve v druhom polčase tohto zápasu sme videli všetko podstatné. Domáci šli do vedenia po zásahu z 59. minúty, kedy sa presadil Darder. Následne síce v 80. minúte z pokutového kopu vyrovnal Stuani, ale o tri body pre Espanyol rozhodol v závere riadneho hracieho času znovu po druhýkrát Sergi Darder. Barcelončania teda berú tri body.

Ďakujeme za pozornosť. (14:54:11)

90+6

90+4
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Oscar Melendo, prichádza Sergio Sánchez.

90+4
    Pomaly už začínajú v Barcelone otvárať šampanské, keďže Espanyol kráča k dôležitému zisku troch bodov z ťažkého zápasu.

90+3
    Dvojnásobnému dnešnému strelcovi sa podarilo poriadne natiahnuť čas, a tak sa nadstavené minúty zrejme ešte o niečo predĺžia.

90+2
    Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Javi López, prichádza Adria Giner Pedrosa.

90+1
    Na ľavej strane ihriska sa nedovoleným zákrokom prezentoval Ramalho, ktorý zrazil k zemi Sergiho Dardera. Karta z toho bude. Darder však výrazne naťahuje čas. Ramalho dostáva žltú kartu.

90+1
    Rozhodcovia k druhému polčasu pridávajú ešte štyri minúty.

90
    Brankár domáceho tímu si rozhodne môže sypať popol na hlavu, keďže pri góle urobil fatálnu chybu, ktorá sa len tak ľahko neodpúšťa.

89
    Espanyol Barcelona dala gól!
    Barcelončania sa po druhýkrát v zápase dostávajú do vedenia! Tak teraz to bola one man show v podaní SERGIHO DARDERA, ktorý neuveriteľne vypálil spoza pokutového územia a nachytla brankára Bounoua na hruškách.
    Sergi Darder (ESB) - 1:2

88
    Striedanie v tíme Girona FC: z ihriska odchádza Pedro Porro, prichádza Jonás Ramalho.

87
    Prihrávka za šestnástku došla k Darderovi, ktorý hľadal v pokutovom území voľného Borju Iglesiasa. Do voľných priestorov si hráč Espanyolu nenabehol.

85
    Center z pravej strany z kopačky Portuguésa smeroval iba priamo do rúk brankára Diega Lópeza, ktorý si s loptou hravo poradil.

84
    VAR systém jednoznačne rozhodol v prospech hráčov Girony, a tak môžu ďakovať vedeniu La Ligy, že od tohto ročníka je už tento systém používaný v každom zápase. Prospelo to výrazne spravodlivosti.

83
    Roberts prihrávkou do vnútra pokutového územia našiel Stuaniho, ktorý sa však nedokázal vymaniť spod obkľúčenia niekoľkých protihráčov.

82
    Spoza pokutového územia sa rozhodol páliť Borja García. Jeho projektil z kopačky smeroval vysoko ponad bránku.
    81.

81
    Víctor Sánchez bol na útočnej polovici faulovaný a z toho je lopta pre Espanyol Barcelona, ktorý utrpel studenú sprchu po inkasovaní gólu.