Dunajská Streda – Žilina 1:0 (kon.) | Sereď – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Podbrezová 2:1 (kon.)
Trenčín – Senica 2:3 (kon.) | Trnava – Nitra 1:1 (kon.)
AS Trenčín
2:3 (0:2)
FK Senica
Sobota 06.04.2019, 17:00 • Štadión Spartaka Myjava, Myjava • Niké liga • 3. kolo

Senica zaknihovala dôležité víťazstvo. V úvode druhého polčasu sme videli gól z kopačky Dangubiča, ktorý zvyšoval už na 0:3 a zdal sa byť zápas vybavený. Trenčania však čiastočne povstali z popola. V 71. minúte znížil Sleegers a v 83. skóroval aj Čataković. Napokon už stav 2:3 ostal nezmenený, a tak v tabuľke o udržanie získavajú tri body Seničania.

Ďakujeme za pozornosť. (18:55:31)

90+6

90+4
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Marko Tesija, prichádza Gabriel Dubois.

90+2
    Trenčín si vybojoval štandardku tesne spred pokutového územia. Zahrával to Jakub Paur, no zo šestnástkového polobúka mieril vysoko nad bránku.

90+1
    K druhému polčasu sa pridávajú ešte štyri minúty, brankár Taborda vykopáva loptu z obrannej polovice.

90
    Zezinhova prihrávka z obrannej polovice bola nepresná a k lopte sa nedostal žiaden hráč FK Senica. Dopredu idú domáci. Center z pravej strany si brankár Taborda našiel.

89
    Sofian El Moudane si vypýtal faul od Zubairuho. Bola to však trochu kontroverzná situácia, El Moudane najprv dvakrát postrčil do Zubairuho a potom mu to len protihráč vrátil.

88
    Center z kopačky Van Arnhema smeroval do vnútra vápna, kde však boli dôsledne zoradení hráči Senice.

87
    Brankár Chudý získal loptu a okamžite ju čo najrýchlejšie rozohrával, keďže Trenčín chce ešte zápas jednoznačne vyrovnať.

86
    Zezinho bol na útočnej polovici faulovaný Abdulom Zubairom a Senica môže bezpečne získať loptu.

84
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Frank Castaňeda, prichádza Zezinho.

83
    Trenčín dal gól!
    Trenčania predsa len znižujú na rozdiel jedného gólu a ešte to môže byť dramatické. Totálna defenzíva sa hosťom nevyplatila. Najprv pálil z pravej strany Mašović, no zľuftoval, potom však loptu do brány ideálne nasmeroval HAMZA ČATAKOVIČ.

83
    Zahanbiť sa nenechal ani brankár Taborda. Výrazne zabránil trenčianskemu zakončeniu z kopačky Osmana Bukariho.

82
    Marko Tešija rozohrával rohový kop pre Senicu. Bol to mimoriadne presný center. Loptu zasiahol hlavičkou Carlos Da Graca, ktorého zakončenie smerovalo do Chudého.

81
    Paurov center smerom na Adriána Slávika nebol presný. Loptu získal Azankpo a posunul sa s ňou niekoľko metrov dopredu.

80
    Hamza Čataković zahrával štandardku spoza pokutového územia. Brankár Taborda sa musel natiahnuť k pravej žrdi a vyraziť loptu.

79
    Tešijov center došiel pred malé vápno, no napokon z toho nebola žiadna príležitosť pre Senicu.

78
    Sklzom zastavil pohyb súpera Philippe van Arnhem, Seničania získali rohový kop, ktorý prichádza zahrávať Marko Tešija.

77
    Senický brankár Taborda otáľal s rozohrávkou a čakal niekoľko sekúnd, kým rozohrá loptu. V hre sa už pokračuje, loptu majú Trenčania. Sleegersov center z ľavej strany nebol presný.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 71. Sleegers, 83. Čataković – 27. Ramírez, 36. Da Graca (pen.), 50. Dangubič

Karty:   35. Mašović (TRE), 54. Paur (TRE) – 74. Asmah (SEN)

AS Trenčín: Chudý – Slávik, Kleščík (20. Pišoja, 54. Sleegers), Mašović, Yem – Zubairu – Roguljić, Čataković, Corryn (42. van Arnhem), Bukari – Paur.
    Náhradníci: Urminský – Skovajsa, Sleegers, Kadák, van Arnhem, Pišoja, Kvocera.

FK Senica: Taborda – Klapan, Da Graca (C), Dias, Krč – Tesija (90+4. Dubois) – El Moudane, Dangubič (73. Azankpo), Asmah – Castaňeda (84. Zezinho), Ramírez.
    Náhradníci: Vorel – Otrísal, Dubois, Zezinho, Atkinson, Azankpo, Deretti.

Rozhodca: Kružliak – Vorel, Chládek