Brémy – Freiburg 2:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | Lipsko – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Stuttgart – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Mainz 2:1 (kon.)
Hannover 96
0:1 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 13.04.2019, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 29. kolo

Pohledem na statistiky se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek víkendu. Někdy příště se budu u Bundesligy zase určitě těšit napočtenou! (17:39:37)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 5:9. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:8.

Borussia Mönchengladbach vyhrává v 29. kole Bundesligy 1:0 na půdě Hannoveru!

Před chvílí nám skončilo utkání 29. kola Bundesligy mezi Hannoverem a Mönchengladbachem. Hostující tým byl favoritem tohoto zápasu a vyjma prvních 20 minut a malé části druhé půle kontroloval zápas a tříbodový zisk se dá zasloužit jako zasloužený, ač Hannover bojoval až do konce. Zápas rozhodl jediný gól, v 53. minutě se dloubáčkem prosadil Raffael. Hannover si největší šanci na vyrovnání vytvořil v 71. minutě, když Weydandt měl po přihrávce od Mainy prostor na zakončení v oblasti penaltového puntíku, střelu ale poslal pouze do Sommera. Na druhé straně mohl v 87. minutě definitivně pečetit tři body Borussii Raffael, z dorážky střely ale poslal míč vysoko nad branku. Zápas se hrál velice čistě, sudí Brych nesáhl ani jednou pro žlutou kartu. Hříbata tak berou tři body po výhře 1:0 a získávají důležité body v boji o Ligu mistrů!

90+3

90+3
    Cuisance to na pravé straně utancoval a našetřil další cenný čas pro hosty. Domácí sice rychle přešli do útoku, jenže Müller zpracoval míč rukou a už hrajeme přes čas.

90+2
    Zvláště, když se nyní Bech dopustil útočného faulu u postranní čáry.

90+2
    V závěru hosté kontrolují hru, hrají v útoku a nepřipouští vůbec žádné drama. U Hannoveru to nevypadá, že by byl schopen se zvednout a dotlačit tam aspoň jednu branku.

90+1
    Přihrávka na Korba od Bakalorze byla velice krátká a Elvedi vyváží hrací předmět na útočnou polovinu. Přesně tam, kde to Mönchengladbachu vyhovuje.

90
    Poslední tři minuty naděje pro Hannover, který určitě chce získat z tohoto zápasu jeden bod.

90
    Bech to zkusil přes pravé křídlo, dobíhající Elvedi mu ale zkřížil cestu a bez problémů ho o balon obral.

89
    Naopak, Borussia drží míč na svých kopačkách i v závěru a vypadá to, že si pro tři body dojde poměrně v klidu. Konec zápasu však zdaleka není.

89
    Útočný faul Hannoveru kousek za polovinou hřiště ale snahu o závěrečný tlak domácím kazí.

87
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Linton Maina, přichází Uffe Bech.
    87. Raffael trestuhodně přestřelil branku během dorážky

87
    Mohlo být rozhodnuto! Cuisance se uvedl rychlým útokem, který zakončil kličkou na střed a střelou, Esser musel na zem. Jím vyražený balon šel přímo na nohu Raffaelovi, který ale místo tvrdé střely pod víko zvolil zbytečnou kličku navíc a míč poslal nad kasu!

86
    Střela Sota z nějakých 18 metrů byla slabá a Sommer s ní neměl vůbec žádný problém. Hostující gólman nyní rychle posílá své spoluhráče vpřed.

85
    Do hry se už nyní mnohem častěji a aktivněji zapojuje i gólman Esser, snaží se ulehčit a urychlit rozehrávku svého týmu. V přerušené hře přichází střídání H96, dolů jde Haraguči, místo něj nastupuje Soto.