Tampa Bay – Columbus 1:5 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.)
San Jose – Vegas 3:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:3 (po pr.)
Washington Capitals
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 2:0
Carolina Hurricanes
cz Sobota 13.04.2019, 21:20 • Capital One Arena, Washington • Play-off NHL • Štvrťfinále V. konferencie

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (00:27:02)

Střely na branku: 33 – 28

Je dobojováno. Nakonec na začátku prodloužení přeci jen udeřili domácí a podruhé na svém ledě Carolinu porážejí. Nyní se celá série stěhuje na led právě Caroliny, která bude usilovat o srovnání nepříznivého stavu této série. Sledovali jsme pohledný hokej, skóre se měnilo ze strany na stranu, nakonec se domácí tým radoval v nastavené hrací době.

61:48 Brooks ORPIK - 4:3

61:48
    Washington právě vstřelil branku!
    Tak to bylo hodně rychlé a zápas je u konce. Už ve druhé minutě prvního prodloužení našel zpoza branky hostů volného BROOKSE ORPIKA Kuzněcov a prvně jmenovaný pak svižnou střelou vymetl roh Mrázkovy branky – 4:3. Domácí se tak po druhé výhře doma ujímají v sérii vedení 2:0 na zápasy. Asistence: Jevgenij Kuzněcov a T. J. Oshie.

61:18
    Tom Wilson střílel z pravé strany, ale branku Mrázka neohrozil. Nicméně domácí se stále drží v útočném pásmu.

60:52
    Niederreiter na druhé straně dal o sobě vědět, nakonec jeho pokus Holtbyho neohrozil.

60:10
    Domácí jsou u kotouče a míří hned do útočného pásma. Pokusí se hned v úvodu ohrozit Mrázkovu branku.

60:01

Střely na branku: 32 – 28

Je to tak. Základní hrací doba o vítězi nerozhodla a na řadu tak přijde první prodloužení. Nyní se už nehraje na rozstřel, ale jeden z týmů musí rozhodnout. Uvidíme, zda se tak podaří hned v první nastavené části. Ta začne přibližně v 0:10.

60:00

59:50
    Domácí jsou v držení kotouče, ale spíše to vypadá, že se v této části hry nic nestane a dojde na prodloužení.

59:19
    Vhazovalo se ve středním pásmu, blíže hostující brance. Domácí se pak dostali před Mrázka, kterého však svou střelou neohrozili.

59:00
    Hraje se poslední minuta třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 4. Bäckström (Ovečkin, Orlov), 10. Oshie (Kuzněcov, Niskanen), 49. T. Wilson (Ovečkin, Bäckström), 62. Orpik (Kuzněcov, Oshie) – 16. Wallmark (Slavin, Foegele), 37. Aho (Williams, Slavin), 55. J. Staal (D. Hamilton, Svečnikov)

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Jensen, Carlson, Niskanen, Orlov, Djoos, Orpik (A) – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Kuzněcov, Hagelin – Connolly, Eller, J. Vrána – Stephenson, Dowd, Burakovsky.
    Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), Pesce, T. van Riemsdyk, H. Fleury – Williams (C), Aho, Niederreiter – T. Teräväinen, J. Staal (A), Ferland – B. McGinn, Martinook, Svečnikov – Foegele, Wallmark, Mäenalanen.

Rozhodca: Jean Hebert, Steve Kozari – Kiel Murchison, Greg Devorski

Diváci: 18 506