Teplice – Jihlava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Karviná 3:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Nedeľa 14.04.2019, 13:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ) • 3. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:53:30)

Střely na branku: 1-7
    Rohové kopy: 0-5
    Žluté karty: 1-1

Je dobojováno! Jihlava v úvodu druhé půle neproměnila pokutový kop a byla potrestána, Teplice se dokázaly prosadit ze své jediné střely, která dnes mířila mezi tři tyče. Vysočina však zatlačila svého soupeře a vypracovala si několik slibných příležitostí, patnáct minut před koncem pak srovnala na konečných 1:1.

90+2

90+1
    Rozhodčí Vitner se nakonec rozhodl přidat jednu minutu nad rámec druhé půle. Ta spěje ke svému konci, víc už se nejspíše nestane.

89
    Taktický faul hostujícího celku ve středovém kruhu. Za chvíli se rozeběhne závěrečná minuta a uvidíme, zda se bude nastavovat.

87
    Po následném centru se hosté dokonce dostali k hlavičce, ta ale nebyla přesná, odkopávat bude brankář Košťál.

86
    Závěr tohoto utkání se blíží, jihlavští fotbalisté teď na levé straně vybojovali svůj pátý rohový kop v dosavadním průběhu.

84
    Hlavní rozhodčí Vitner přerušuje hru, faulem si podle něj počínal jeden z hostujících hráčů, rozehrávat budou domácí.

83
    Dění se v posledních minutách odehrává především ve středu hřiště, hosté do kombinace zapojili také brankáře Dutku.

81
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu. Hosté jsou i nadále aktivnějším celkem, snaží se držet míč a kombinovat.

79
    Řada nepřesností na obou stranách, domácí si pomohli nedovoleným faulem u rohového praporku, musí se rychle vracet.

77
    Pro hosty je bod evidentně málo! Jejich další rychlou akci teď zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd.

76
    Domácí se pokusili o rychlou odpověď, ovšem balón nakonec skončil v zámezí, gólman Dufka ihned rozehrává.

75
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté dokázali obrovský tlak přeměnit ve srovnávací trefu. Až jejich sedmý střelecký pokus, který směřoval mezi tři tyče, skončil gólem. Na konci celé akce byl PETR NERAD!

73
    Tepličtí se v posledních minutách musí bránit obrovskému tlaku soupeře. Ten to zkouší především centrovanými míči ze stran.

71
    Jihlavané rozehrávali standardku, po které zůstali nastěhovaní před vápnem soupeře. Obrana Teplic však celou situaci zvládla na jedničku.

69
    V tomto případě už hosté zakončovali přesněji, brankář Košťál však kryje i šestou střelu soupeře, která mířila do branky!