Washington – Carolina 4:3 (po pr.) | Nashville – Dallas 2:1 (po pr.) | Boston – Toronto 4:1 (kon.)
Calgary – Colorado 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 1:4 (kon.)
Boston Bruins
4:1 (2:0, 1:0, 1:1) Stav série: 1:1
Toronto Maple Leafs
cz Nedeľa 14.04.2019, 02:15 • TD Garden, Boston • Play-off NHL • Štvrťfinále V. konferencie

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:48:52)

Série se za stavu 1:1 přesune do Toronta

Bostonu se podařilo oplatit Torontu porážku z úvodního zápasu, který prohrál stejným výsledkem a srovnal stav série na 1:1. Rozhodující byla už první třetina, v níž se domácím podařilo dvakrát skórovat, na což Toronto odpovědět nedokázalo. Když ve druhé třetině zvýšil Heinen na 3:0, přinesl tím potřebný klid na domácí hokejky. Hosté sice v 51. minutě snížili, ale závěr výrazně ovlivnilo pětiminutové vyloučení Kadriho, při kterém se domácí dostali k ještě jednomu gólu.

59:42
    Matthews byl zblokován v pravém kruhu Chárou, sražený puk chytá Rask. Bude se ještě jednou vhazovat.

59:03
    Toronto hraje v plném počtu.

58:19
    Kotouč opět letí až k Raskovi.

57:57
    Hostující Marner vyhazuje puk ze svého pásma.

57:41
    Krejčí se protlačil k dorážce Bergeronovy střely a Andersen s vypětím všech sil zastavil puk lapačkou, kterou natáhl ke své levé tyči!

57:17
    Krejčí kombinoval v útoku s Backesem, zakončení druhého jmenovaného šlo těsně vedle.

56:40
    Hostující Brown dostává puk ze svého pásma.

56:17
    Pastrňák pěkně pronikl středem do útočného pásma a rozehrál do strany. Jeho spoluhráč se ale ke střele nakonec nedostal.

55:35
    Toronto vyhazuje puk ze svého pásma.
    55:03 Patrice BERGERON - 4:1

55:03
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovku, která bude navíc pokračovat. PATRICE BERGERON se protlačil k dorážce a obhodil ležícího Andersena. Asistence: Brad Marchand, Matt Grzelcyk.

54:39
    Postavení mimo hru Bostonu.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 5. Coyle (Backes), 17. Marchand (Pastrňák, Krug), 31. Heinen, 56. Bergeron (Marchand, Grzelcyk) – 51. Kadri (Dermott, W. Nylander)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára, Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Heinen, Krejčí, DeBrusk – Backes, Coyle, Kuhlman – Wagner, Acciari, Nordström.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly, N. Zajcev, Muzzin, Dermott, Gardiner – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Matthews, A. Johnsson – W. Nylander, Kadri, Marleau – Co. Brown, F. Gauthier, Moore.

Rozhodca: Hanson, Meier – Murray, Sericolo

Diváci: 17565