Wolfsberger – Austria 1:1 (kon.) | Linz – St. Pölten 0:0 (kon.) | Salzburg – Sturm Graz 3:1 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:1 (1:1)
FK Austria Viedeň
cz Nedeľa 14.04.2019, 14:30 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakúska Bundesliga • O titul

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:38:41)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 20:13.

Je dobojováno! Utkání se rozhodovalo v úvodu, kdy se oba týmy prosadily z pokutového kopu. První poločas nám nabídl sedm žlutých karet, jednu červenou. Hosté hráli hodinu v deseti, ovšem soupeře do žádného velkého tlaku nepustili. Austria hrála ze zabezpečené obrany, do které se Wolfsberger dostával opravdu těžce. Body se tedy dělí!

90+3

90+2
    Balón poskakoval v pokutovém území, jeden z domácích fotbalistů si při zpracování pomohl rukou, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu.

90+1
    Sudí Muckenhammer přidal tři minuty nad rámec druhé půle. Koita to vzal na sebe a střílel z těžkého úhlu, následovat bude rohový kop!

90
    Austria drží balón na útočné polovině, tohle celku z hlavního města vyhovuje, hraje se totiž daleko od branky Pentze.

89
    Vůbec poprvé ve druhém poločase zahrozili hosté! Před Koflerem vznikla nepřehledná situace, domácí to zvládli na jedničku.

88
    Nepřesných střeleckých pokusů na domácí straně přibývá. Ihned po dopadu míče na zem to zkoušel Ritzmaier. Balón poslal pouze na atletickou dráhu!

87
    Z nějakých pětadvaceti metrů to zkoušel Leitgeb. Domácí fotbalista poslal balón vysoko nad branku gólmana Pentze!

86
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Monschein, přichází Alon Turgeman.

85
    Rozhodčí Muckenhammer píská proti Wolfsbergeru, což se pochopitelně vůbec nelíbí domácím příznivcům, ti to dávají najevo.

84
    Nepřesnosti na obou stranách. Domácí Ritzmaier rozehrával standardku, centr mu ale vůbec nesedl, míč poslal do zámezí.

82
    Střídání v týmu RZ Pellets Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Michael Novak, přichází Saša Jovanović.

81
    Hra je přerušena. Snad tři metry za obranou zůstal Koita, čárový rozhodčí odmával ofsajd, tohle nešlo přehlédnout!

80
    Hostující celek se osvobodil jen za cenu rohového kopu. Domácí budou zahrávat svůj šestý roh, tentokráte z pravé strany.

78
    Hodně nepřesné zakončení z kopačky Hodžiče. Závěr utkání se blíží, hostující gólman Pentz bude odkopávat od branky.

77
    Austria přišla o balón, v dobré střelecké pozici byl na hranici velkého vápna Liendl. Jeho pokus byl tečovaný nad branku, Koitia se na svého spoluhráče pořádně zlobí, že nedostal přihrávku.

76
    Do konce utkání zbývá patnáct minut, hostům byl odpískán faul u postranní lajny, domácí budou rozehrávat standardní situaci.