Juventus – Amsterdam 1:2 (kon.) | Barcelona – Manchester United 3:0 (kon.)
FC Barcelona
3:0 (2:0)
Manchester United
Utorok 16.04.2019, 21:00 • Camp Nou (Barcelona) • Liga majstrov • Štvrťfinále

V priebehu druhého polčasu sa už červeným diablom nepodarilo zareagovať na vynikajúci prvý polčas z pohľadu Barcelony. V 61. minúte ešte zvýšil vedenie domácich Coutinho a Barcelona teda v celkovom súčte za oba zápasy 4:0 zdolala Manchester United a postúpila do semifinále.

Zajtra sú na programe ďalšie dva duely, tešíme sa, že si ich vychutnáte spolu s nami. Ďakujeme za pozornosť. (22:54:01)

90+2

90+2
    Semedo šikovne vybehol po pravej strane ihriska. Presunul hru na Vidala, ktorému už nabiehal Lionel Messi. Jeho strelecké zakončenie smerovalo na De Geove rukavice.
    90+1.

90+1
    Rozhodcovia k druhému polčasu pridávajú dve minúty.
    90.

90
    Alexis Sánchez mal výbornú príležitosť. Dostal sa do hlavičkového zakončenia zvnútra šestnástky a Marc Andre ter Stegen sa musel za loptou poriadne natiahnuť.

89
    Semedo posunul loptu na hranicu vápna Luisovi Suárezovi, ktorému sa podarilo vypáliť, no mieril to na hornú sieť bránky.

87
    Aj Manchester United si je zrejme vedomý svojej aktuálnej situácie a že na postup potrebuje tri góly. To sa zdá pri pozornej defenzíve Barcelony už zrejme nemožné.

86
    Suárezova prihrávka z pravej strany smerovala iba priamo do rúk brankára De Geu.

85
    Arturo Vidal sa rozhodol vypáliť spoza pokutového územia. Jeho zakončenie bolo tečované a lopta smerovala mimo.Je z toho rohový kop pre Barcelonu.

84
    Ashley Young fauloval na obrannej polovici Luisa Suáreza. Barcelona nezahrávala typickú štandardku, hráči si to rozohrali len nakrátko.

83
    Center do krídelných priestorov na pravej strane si Diogo Dalot spracoval, k zakončeniu sa však už prepracovať nevedel.

82
    Dembélé sa už stihol dotknúť lopty. Posunul ju však späť na obrancov, keďže sa blaugranas nemajú kam ponáhľať.

81
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Philippe Coutinho, prichádza Ousmane Dembèlé.

80
    Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Jesse Lingard, prichádza Alexis Sánchez.

79
    Spoza pokutového územia napriahol Jesse Lingard. Jeho prudká strela smerovala tesne ponad ter Stegena.