Parma – AC Miláno 1:1 (kon.) | Bologna – Sampdoria 3:0 (kon.) | Cagliari – Frosinone 1:0 (kon.)
Empoli – Spal 2:4 (kon.) | CFC Janov – Turín 0:1 (kon.) | Lazio – Chievo 1:2 (kon.)
Udinese – Sassuolo 1:1 (kon.) | Juventus – Fiorentina 2:1 (kon.) | Inter – AS Rím 1:1 (kon.)
Bologna FC
3:0 (0:0)
Sampdoria Janov
cz Sobota 20.04.2019, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Talianska Seria A • 33. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:04:12)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 19:12.

Utkání je u konce a domácí Bologna udělala další krok k záchraně. Ve druhé půli zcela opanovala hru a třemi góly připsala jasnou výhru 3:0. První gól padl v 54. minutě, když si po Auderově zákroku po přímém kopu do vlastní sítě srazil míč Lorenzo Tonelli. V 69. minutě se z přímého úhlu trefil Erick Pulgar a byla to opravdu povedená rána z ostrého úhlu. No a jako poslední se prosadil Riccardo Orsolini, když Audera překonal skákavým volejem. Bologna je po této výhře šestnáctá s 34 body, Sampdoria je na devátém místě se 48 body.

90+4

90+3
    Ještě jedna akce domácích, v pokutovém území vznikl menší závar bez zakončení, Boloni už to ale vadit nemusí.

90+2
    Krejčí vhazuje, volí zpětnou přihrávku, do hry se zapojuje i brankář Skorupski.

90+1
    Roh pro Sampdorii, vysoký centr si však pohlídal pozorný Skorupski a míč si ze vzduchu stáhl do náruče.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

89
    Závěr je zase trochu tvrdší a to vcelku zbytečně, o výsledku je rozhodnuto, body zůstanou domácím.

88
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Danilo, přichází Filip Helander.

88
    Krejčí schytal nepříjemný faul od Saponary, ten se mu okamžitě omlouvá.

87
    Skorupski má míč ve svém držení, s rozehrou nikam nepospíchá.

86
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Godfred Donsah.

85
    Domácí budou střídat, dolů půjde Soriano.

84
    Sampdoria chce dát alespoň čestný gól, stále se tak neohroženě cpe do zakončení. Koncovka ale skřípe.
    83. Riccardo ORSOLINI - 3:0

83
    Bologna právě vstřelila branku!
    No a je patrně definitivně rozhodnuto. Na levé straně unikl Krejčí, svým centrem našel na opačné straně RICCARDA ORSOLINIHO a i když tomu jeho volej až tak úplně nesedl, tak Audero jeho střelu nezvládl vyrazit a míč mu proklouzl do sítě – 3:0.