Zlín – Slavia 1:0 (kon.) | Sparta Praha – Karviná 1:3 (kon.) | Dukla Praha – Mladá Boleslav 2:2 (kon.)
Ostrava – Opava 2:0 (kon.) | Bohemians – Jablonec 1:0 (kon.) | Příbram – Plzeň 1:1 (kon.)
Sigma Olomouc – Teplice 2:0 (kon.) | Liberec – Slovácko 3:2 (kon.)
FC Zlín
1:0 (0:0)
SK Slavia Praha
cz Nedeľa 21.04.2019, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • Česká FORTUNA:LIGA • 29. kolo

A je konec. Diváci na zlínské Letné mohli vidět velmi atraktivní utkání. V první půli ještě gól nepadnul, v 60. minutě se však odvážil Adnan Džafić, vypálil a výstavní ranou vstřelil první a jediný gól zápasu, který rozhodnul o vítězství Zlína. Slavia se ještě ve zbylém času snažila o vyrovnání, ale nedokázala si vytvořit žádnou vážnější akci. To je ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy zase na počtenou. (18:59:34)

90+4

90+4
    Hušbauer ještě centroval do pokutového území, pro míč si však pohotově vyskočil Rakovan.

90+3
    Milan Škoda nyní vypálil zpoza obrany, ale Matěj Rakovan vytáhnul další skvělý zákrok.

90+2
    Taktické střídání Zlína. Jediného střelce tohoto zápasu – Adnana Džafiće střídá Ondřej Bačo.

90+1
    Sudí Královec přidává k tomuto zápasu ještě čtyři minuty.

90
    Se začínající poslední minutou základní hrací doby byl Škoda faulován na půli hřiště.

89
    Souček následně chtěl ještě jeden rohový kop, nepodařilo se mu však přesvědčit asistenta rozhodčího. Rozehrávat bude Rakovan.