Vítkovice – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 2:2 (kon.)
MFK Vítkovice
1:1 (1:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Štvrtok 25.04.2019, 17:00 • Městský stadion, Ostrava-Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 24. kolo

Z Vítkovic je to vše, děkuji za pozornost. (19:31:18)

Vítkovice touto remízou zvýšily náskok na 8. místě na 6 bodů a mají pohodlnou pozici ve středu tabulky. Ústí nad Labem se posunulo před Brno na 5. místo. Na třetí Hradec stále ztrácí 3 body, ale votroci už mají po dnešní remíze v Třinci o zápas navíc.

Žluté karty: 2-1

Do druhého poločasu vstoupily Vítkovice mnohem aktivněji, než jak hrály před přestávkou, takže dění na hřišti se vyrovnalo a bylo pro oko diváka zajímavější. Z první střely na branku po změně stran pak Ústí vyrovnalo, v 62. minutě se po rohovém kopu zblízka prosadil Michal Bílek. Severočechy to vyburcovalo, chtěli zápas strhnout na svoji stranu a soupeře výrazně zatlačili. Dvakrát pálil Peterka, Květon musel zasahovat jen jednou, ale o to těžší to měl. Domácí se prosazovali jen těžko, přesto v závěru mohli využít otevřených zadních řad Army, ale Cverna s Kaločem ve svých šancích neuspěli. Výsledná remíza vzhledem k dění na hřišti hostům nejspíš příliš nevyhovuje.

90+3

90+3
    Richter ale před vápnem nedokázal přesně přihrát.

90+3
    Vhazování modrobílí nezvládli, takže hosté mají ještě jednu možnost zaútočit.

90+3
    Jen na chvilku, ale rodící se brejk domácích zastavili odkopem do autu.

90+2
    Přetažený centr Army z pravé strany, ale u levého praporku hrají červení dál.

90+1
    Procházka výborným skluzem na půlce sebral protihráči míč a zabránil situaci 1 na 1.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Tentokrát už žádná šance z rohového kopu nevznikla.

90
    Další útok Vítkovic a další roh.

89
    Po menším závaru po rohovém kopu sřílel z otočky Kaloč, ale k jeho smůle pouze do středu branky, kde stál připravený Tvrdoň.

88
    To byla gólová šance! Výborný centr z trestného kopu mířící na branku nedokázali domácí hráči zakončit, ale sami ho zastavili. Ke střele se tak dostal až hlavičkující Cverna, ale z mírného záklonu nedokázal dát pořádnou ránu a Tvrdoň doběhl k pravé tyči včas, aby vyrazil míč na roh!