Jenisej – Orenburg 2:1 (kon.) | Samara – FC Ural 0:1 (kon.) | Arsenal Tula – S. Moskva 3:0 (kon.)
FC Krídla Sovietov Samara
0:1 (0:0)
FC Ural
cz Štvrtok 25.04.2019, 17:30Ruská Premier Liga • 25. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (19:28:36)

Ve druhém poločase byli lepší hosté, což vyvrcholilo v 60. minutě, kdy byl Jegoryčev faulován v pokutovém území a El Karib proměnil nabídnutou šanci. Domácí v druhém poločase byli lepší až po příchodu Samedova z 78. minuty. Samedov byl často na míči a snažil se něco vymyslet, ale ke skórování to nevedlo. Samara tedy tímto zápasem stále zůstává na barážové pozici. Ural se posunul na 10. místo a na baráž má 6 bodů náskok. Samara příště hraje 28.4. na hřišti vedoucího Zenitu. Ural hraje příště 28.4. venku proti Ufě.

90+6

90+6
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Nikolaj Dimitrov, přichází Varazdat Harojan.

90+5
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural).

90+3
    Dopředu se opět řítil El Karib, ale tentokrát ho dokázal domácí Burlak míče zbavit.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Godzjur (FK Ural).

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Do velké šance se po nahrávce El Kabira dostal hostující Bicfalvi, ale jeho střela z malého vápna skončila pouze v rukavicích Ryžikova.

89
    Hosté nyní kontrolují utkání kombinací na polovině hřiště.

87
    Další útočnou akci domácí ukončil ofsajd jednoho z nich.

85
    Samedov dostal míč na pravou stranu a hned nahrával na penaltový puntík, ale tam nikdo v šedém nebyl.

84
    Po rohovém kopu se k zakončení dostal Samedov, ale ani jeho střela Godzjura nepřekonala.

83
    Roh pro domácí.

82
    Hostující Kulakov dostal míč na pravou stranu a nacentroval do vápna. Ve vápně byl nejvyšší domácí Burlak, který míč odhlavičkoval pryč.

81
    Na zemi se nyní nachází domácí Samardžič, který byl nakopnut jedním z hostujících útočníků.

80
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Pavel Pogrebňak, přichází Andrej Paňjukov.

79
    Samedov se hned na úvod dopustil útočného faulu. Hosté budou rozehrávat z vlastní šestnáctky.

78
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Džano Ananidze, přichází Alexandr Samedov.