Jenisej – Orenburg 2:1 (kon.) | Samara – FC Ural 0:1 (kon.) | Arsenal Tula – S. Moskva 3:0 (kon.)
FC Jenisej Krasnojarsk
2:1 (1:0)
FK Orenburg
cz Štvrtok 25.04.2019, 15:00Ruská Premier Liga • 25. kolo

Domácí celek poněkud překvapivě získal všechny body z tohoto zápasu, na domácí půdě porazil Orenburg, který byl favoritem. Jenisej je stále poslední v tabulce, na předposlední Anži Machačkalu ztrácí tři body, na nesestupové a nebarážové dvanácté místo pak dvanáct bodů. (17:00:41)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:19.

90+4
    90+3. Alexandr KUTIN - 2:1

90+3
    Jenisej právě vstřelil branku!
    V samotném závěru zápasu rozhoduje domácí celek o své výhře, po pěkné individuální akci se prosazuje obranou nepokrytý ALEXANDR KUTIN.

90+2
    Mnoho šancí v nastaveném čase k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

90+1
    Savelij Kozlov hlavičkoval mimo branku.

90+1
    Navíc uvidíme tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Fegor Ogude (FC Jenisej Krasnojarsk).

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    V poklidném tempu se dohrává druhý poločas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Alexandr Kutin centroval před branku, míč získal hostující brankář.

85
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Aleksandr Zotov, přichází Alexandr Kutin.

84
    Žlutou kartu dostává Arsen Chubulov (FC Jenisej Krasnojarsk).

82
    Michail Komkov mohl rychle přispěchat s odpovědění, ovšem jeho rána z bezprostřední blízkosti končí těsně vedle branky.
    80. Djordje DESPOTOVIĆ - 1:1

80
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Hostující celek nyní dokázal vyrovnat, povedenou akci zakončuje parádní ránou k tyčce v ideální výšce DJORDJE DESPOTOVIĆ.

78
    Střídání v týmu FC Jenisej Krasnojarsk: ze hřiště odchází Dmitrij Torbinskij, přichází Maxim Semakin.

77
    Andrej Kozlov pálil z dobré pozice, Jurij Nestěrenko byl připravený a dokázal si poradit se střelou do středu branky.