Luxembursko – Juhoafrická rep. 5:2 (kon.) | Turecko – Taiwan 7:4 (kon.)
Luxembursko
5:2 (1:1, 3:0, 1:1)
Juhoafrická republika
cz Štvrtok 25.04.2019, 12:00 • Zimní palác sportu, Sofie • MS - 3. divízia • 3. kolo

Dnešní zápas je u konce. Lucembursko potvrdilo úlohu favorita, a i když prohrávalo, tak hlavně kvůli výborné druhé třetině vývoj otočilo a vítězí o 3 branky. Díky tomu si zajistilo účast v příštím ročníku druhé nejnižší divize. Naopak Jihoafrická republika je hodně blízko k pádu do nejnižší skupiny, na kontě totiž má už tři porážky. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (14:18:38)

60:00 Neproměněný nájezd Shelesta v poslední vteřině

60:00
    K němu se postavil Vladialav Shelest a neproměnil ho, zápas tedy končí výhrou Lucemburska o tři góly!

60:00
    V poslední vteřině ještě uvidíme trestné střílení za zalehnutí kotouč v brankovišti!

59:44
    Poslední vhazování se zřejmě odehraje před Pretoriusem.

59:31
    Lucembursko znovu minulo prázdnou branku, ale příliš vadit mu to už nemusí.

58:56
    Anselm přerušuje hru, tohle už ale Lucembursko nepustí.

58:06
    JAR se ale nevzdává a ještě to zkouší bez Pretoriuse.
    57:29 GROENLUND - 5:2

57:29
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Nyní se to už ale povedlo a je tedy definitivně rozhodnuto. KEVIN GROENLUND nahodil kotouč zpoza vlastní branky a zamířil přesně doprostřed branky. Bez asistence

57:27
    Lucembursko ani v tomto případě netrefilo prázdnou branku.
    57:17 MARAIS - 4:2

57:17
    Jihoafrická republika právě vstřelila branku!
    JAR to nakonec dokázal a ještě dramatizuje tento duel. Necelé tři minuty před koncem po chybě ve vlastní třetině převzal kotouč ANDRE MARAIS a se štěstím překonal gólmana Anselma. Bez asistence

56:49
    Lucembursko se usadilo v útočném pásmu a tlačí.

56:27
    Hra se opravdu kouskuje, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

56:18
    Rozhodčí se nyní poradili a přesunují hru do středního pásma.

56:07
    Ani tento pokus v síti nekončí.

55:58
    Lucembursko se snažilo překvapit střelou přes celé kluziště do prázdné branky, ale bylo neúspěšné.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 12. Backes (Colm), 23. Welter (Bechtold), 36. Welter (Mossong), 36. Backes (Eriksson), 58. Groenlund – 6. Samaai (Carelse, Marais), 58. Marais

Luxembursko: Anselm (Cruchten) – Scheier, Grein, Groenlund, Bechtold, Sinner, Farinon, Mededovic – Backes, C. Cannon, Eriksson – Mossong, Welter, Mosr – Biver, M. Cannon, Shelest – Weyders, Meijer
    Trenér: Petr Fical

Juhoafrická republika: Boyd (36. Pretorius) – Marais, Magmoed, Verwey, K. Venter, J. Venter, Phakathi – Obery, Carelse, Samaai – Edwards, Botha, Giot – Valadas, Compton, van Doesburgh – R. Venter, Kluyts, Schuurman
    Trenér: Bob Deraney

Rozhodca: Feng – Stojanov, Zunde