Akhisarspor – Yeni Malatyaspor 0:2 (kon.) | Göztepe – Antalyaspor 4:1 (kon.) | Galatasaray – Besiktas 2:0 (kon.)
Galatasaray S.K.
2:0 (1:0)
Besiktas Istanbul
cz Nedeľa 05.05.2019, 18:00 • Türk Telekom Arena • Turecká Superliga

Henry Onyekuru a Fernando dokázali své šance proměnit, a tak díky nim i bezchybnému výkonu brankáře Muslery vyhrává Galatasaray Istanbul městské derby s Besiktas 2:0. Domácí celek byl lepší, a tak vyhrál zaslouženě. Zápasu podle twitterových stránek domácímu klubu přihlíželo 51.578 fanoušků, čímž byl překonaný maximální divácký rekord Türk Telekom Areny. (20:08:42)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 13:13.

90+9

90+8
    Ještě jeden faul hostů a míč pro domácí Galatasaray.

90+7
    Hraje se nyní na polovině hrací plochy.

90+7
    Právě začala poslední nastavená minuta.

90+6
    S tímto si domácí obrana poradila, navíc míč dobře rozehrál Fernando Muslera.

90+4
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Henry Onyekuru, přichází Martin Linnes.

90+4
    Po faulu hostujícího hráče bude od své branky rozehrávat domácí brankář. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

90+3
    Žlutou kartu dostává Šindži Kagawa (Besiktas Istanbul).

90+2
    Domácí brankář Fernando Muslera bude vykopávat, rána hostujícího hráče končí mimo.

90+1
    Sedm minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Sofiane Feghouli, přichází Emre Akbaba.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hosté nyní kombinují na útočné polovině hrací plochy, následně ale výraznější šanci nezískali.

88
    Fernando Muslera rozehrává míč od své branky a nutno poznamenat, že se nikam nežene.