Augsburg – Hertha 3:4 (kon.) | Dortmund – Düsseldorf 3:2 (kon.) | Hannover – Freiburg 3:0 (kon.)
Hoffenheim – Brémy 0:1 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:1 (kon.) | Norimberk – Mönchengladbach 0:4 (kon.)
Lipsko – Bayern 0:0 (kon.) | Stuttgart – Wolfsburg 3:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:1 (1:0)
FC Schalke 04
cz Sobota 11.05.2019, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 33. kolo

90+5
    Střídání v týmu Schalke: Burgstaller autor gólu jde dolu, Teuchert si jde na minutu zaběhat na hřiště.

84
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: Baumgartlinger je střídán, Kohr je ten, který jde na hřiště.

80
    Střídání v týmu Schalke: Ze hřiště odchází Embolo, nahrazuje ho Matondo.

76
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: Pro dnešek má odpracováno Alario, na hřiště míří Paulinho.
    72. Rozhodčí nejprve pískl penaltu, však po domluvě videorozhodčím ji odvolal

72
    Po videu je jasno, rozhodčí penaltu odvolal.

71
    Schalke bude mít nejspíše k dispozici druhou penaltu. Rozhodčí jde ještě k videu přezkoumat zákrok.

68
    Nübel je odměněn žlutou kartu za údajné zdržování.
    53. Skvělý zákrok brankáře Hrádeckého

53
    Hrádecký hrdinou okamžiku! Vychytal nařízenou penaltu.
    52. Žlutá karta

52
    Volland vidí žlutou kartu za faul.
    47. Guido BURGSTALLER - 1:1

47
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Tak to jsou věci, Schalke vstřelilo gól, který nebyl uznán pro ofsajd, nakonec se však po domluvě s asistentem rozhodčí rozhodl pro uznání. GUIDO BURGSTALLER je autorem vyrovnávací branky.

46
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: O poločase došlo ke střídání, do druhé půli už nenastoupí kapitán Bender, nahradil ho Weiser.

37
    Burgstaller měl velikou příležitost, ale nastřelil jen brankáře. Schalke má aspoň rohový kop.

34
    První žlutou kartu zápasu vidí Baumgartlinger za zbytečný skluz.
    31. Kai HAVERTZ - 1:0

31
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    KAI HAVERTZ se dostal k odraženému míči a nekompromisně ho napálil směrem do branky. Gólman neměl žádnou šanci tuhle dělovku chytit.
    12. Obrovská šance domácích

12
    Obrovské dvě příležitosti domácích! Nejprve jeden z hráčů nastřelil břevno, odražený míč se dostal k dalšímu domácímu borci, který jej napálil do tyče! Hosté měli veliké štěstí.

David Kubík

Góly: 31. Havertz – 47. Burgstaller (Rudy)

Karty:   34. Baumgartlinger (LEV), 52. Volland (LEV) – 68. Nübel (SCH)

Nepremenená penalta: 53. D. Caligiuri (SCH), brankár Hrádecký zneškodnil

Držení míče: 75 % : 25 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:11.
    Bayer Leverkusen: Hrádecký – L. Bender (C) (46. Weiser), Tah, S. Bender, Wendell – Aránguiz, Baumgartlinger (84. Kohr), Brandt – Havertz, Alario (76. Paulinho), Volland.
    Náhradníci: R. Özcan – Weiser, Jedvaj, Dragović, Paulinho, Kohr, Thelin.

FC Schalke 04: Nübel – McKennie, Stambouli (C), Nastasić – D. Caligiuri, Rudy, Mascarell, Boujellab, Oczipka – Burgstaller (90+5. Teuchert), Embolo (80. Matondo).
    Náhradníci: Langer – Carls, Timotheou, Harít, Teuchert, Matondo, Fontein.

Rozhodca: D. Aytekin – C. Dietz, E. Beitinger (všichni Něm)