Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Hartberg – Mattersburg 2:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Wacker 1:0 (kon.)
TSV Hartberg
2:1 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Sobota 11.05.2019, 17:00Rakúska Bundesliga • O udržanie

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (18:53:25)

Utkání rakouské Bundesligy je u konce a z vítězství se možná překvapivě raduje celek z Hartbergu. Po vyrovnané první půli předvedli domácí famózní výkon, který korunovali krásnými góly Fleckera a střídajícího Kovačeviče. Hosté dokázali snížit pouze z přímého kopu, kdy se trefil Španěl Jano.

90+3

90+3
    Z rohu nic nebylo, sudí pouze odpískal další útočný faul.

90+2
    Ještě jeden rohový kop pro Mattersburg.

90+1
    Útočný faul hostů, domácí si hubený náskok dobře hlídají.

90
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Máme sníženo! Za vápnem měli hosté možnost přímého kopu, čehož se ujal JANO. Míč poslal přesně nad zeď, a přestože si Swete na míč sáhl, vyrazit ho nedokázal. Uvidíme zvrat v posledních minutách?

88
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Tobias Kainz, přichází Christoph Kröpfl.

86
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Další krásná trefa v podání domácího Hartbergu! Střídající KOVAČEVIČ se šikovně zbavil soupeře a za vápnem vyslal na Kustera nechytatelnou ránu do růžku! O vítězi je tak více méně rozhodnuto, hostům už moc času nezbývá.

85
    Zbytečný faul Grubera, míč mají domácí.

84
    Míč na kopačkách nyní drží více hostující fotbalisté, ale domácí hrozí rychlými protiútoky. Čekají nás zajímavé poslední minuty.

82
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Dario Tadić, přichází David Cancola.

80
    Nádherná akce v podání FLECKERA a domácí se ujímají vedení! Rychlonohý fotbalista dostal míč mezi obránce, rychle proběhl mezi nimi a řítil se na Kustera. Ještě před vápnem byl atakován dobíhajícím bekem, ale udržel stabilitu, dal si míč kolem brankáře a zakončil. Krásný fotbalový moment.

79
    Střídající Kovačevič se hned uvedl, když si namířil míč na střed a ihned vypálil. Soupeřovu branku ale neohrozil, protože jeho střela mířila vysoko nad.

77
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Zakaria Sanogo, přichází Kresimir Kovačević.