Slovan Bratislava – Žilina | 6:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Sereď | 3:4 (kon.) | | | Michalovce – Ružomberok | 0:3 (kon.) |
Nitra – Senica | 2:3 (kon.) | | | Trnava – Podbrezová | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Lipany – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Inter Bratislava | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Poprad | 0:1 (kon.) |
Skalica – Bardejov | 1:2 (kon.) | | | Prešov – Petržalka | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Dubnica | 2:0 (kon.) |
Augsburg – Hertha | 3:4 (kon.) | | | Dortmund – Düsseldorf | 3:2 (kon.) | | | Hannover – Freiburg | 3:0 (kon.) |
Hoffenheim – Brémy | 0:1 (kon.) | | | Leverkusen – Schalke | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Mönchengladbach | 0:4 (kon.) |
Lipsko – Bayern | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – Wolfsburg | 3:0 (kon.) |
Bergamo – CFC Janov | 2:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 1:2 (kon.) | | | Fiorentina – AC Miláno | 0:1 (kon.) |
Beerschot – Charleroi | 0:3 (kon.) | | | Oostende – Westerlo | 0:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Cercle Brugge | 2:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 0:5 (kon.) | | | St.Gilloise – Mouscron | 3:3 (kon.) |
Santa Clara – Feirense | 4:4 (kon.) | | | Portimonense – Marítimo | 3:2 (kon.) | | | Boavista – Braga | 4:2 (kon.) |
Lisabon – Tondela | 1:1 (kon.) |
Jenisej – FK Krasnodar | 0:4 (kon.) | | | Groznyj – Samara | 2:1 (kon.) |
Angers – Paríž | 1:2 (kon.) | | | Amiens – Toulouse | 0:0 (kon.) | | | Caen – Remeš | 3:2 (kon.) |
Dijon – Štrasburg | 2:1 (kon.) | | | Nice – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Monaco | 1:0 (kon.) |
Chrudim – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Znojmo | 2:2 (kon.) | | | Třinec – Žižkov | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Brno | 2:4 (kon.) |
Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 2:2 (kon.) | | | Hartberg – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Wacker | 1:0 (kon.) |
Śląsk – Wisła Pł. | 2:1 (kon.) | | | Miedź – Zabrze | 0:1 (kon.) | | | Kraków – Lech Poznań | 1:0 (kon.) |
Aston Villa – West Bromwich | 2:1 (kon.) | | | Derby – Leeds | 0:1 (kon.) |
Rizespor – Galatasaray | 2:3 (kon.) | | | Fenerbahce – Akhisarspor | 2:1 (kon.) | | | Göztepe – Sivasspor | 3:3 (kon.) |
Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Liberec | 1:0 (kon.) |
Příbram – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Opava – Dukla Praha | 3:2 (kon.) | | | Bohemians – Slovácko | 0:0 (kon.) |
koniec
Rapid Viedeň
1:0
(0:0)
FC Wacker Innsbruck
87
|
Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Matthaus Taferner, přichází Stefan Rakowitz.
|
|
82
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Aliou Badji, přichází Andrija Pavlović.
|
|
75
|
Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Cheikhou Dieng, přichází Alexander Grundler.
|
|
71
|
Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Bryan Henning, přichází Murat Satin.
|
|
68
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Stephan Auer, přichází Mert Muldur.
|
|
62
|
Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Dejan Ljubičić, přichází Christoph Knasmüllner.
|
David Suchý
Góly:
64. Badji
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 16:7.
Rozhodca: Harkam
Diváci:
Karty: 70. Kerschbaum (WCK), 90+1. Hupfauf (WCK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 16:7.
Rapid Viedeň:
Knoflach – Auer (68. Muldur), M. Hofmann, Dibon, Bolingoli-Mbombo – Grahovać, Ljubičić (62. Knasmüllner) – Schobesberger, Schwab (C), Murg – Badji (82. Pavlović).
Náhradníci: Strebinger – Muldur, Thurnwald, Sonnleitner, Potzmann, Knasmüllner, Pavlović.
Tréner:
FC Wacker Innsbruck: Knett – Klem, Maranda, Maak, Hupfauf – Taferner (87. Rakowitz), Kerschbaum (C), Henning (71. Satin) – Horvath, Dedić, Dieng (75. Grundler).
Náhradníci: Hankič – Meusburger, Grundler, Satin, Gabriele, Freitag, Rakowitz.
Tréner:
Náhradníci: Strebinger – Muldur, Thurnwald, Sonnleitner, Potzmann, Knasmüllner, Pavlović.
Tréner:
FC Wacker Innsbruck: Knett – Klem, Maranda, Maak, Hupfauf – Taferner (87. Rakowitz), Kerschbaum (C), Henning (71. Satin) – Horvath, Dedić, Dieng (75. Grundler).
Náhradníci: Hankič – Meusburger, Grundler, Satin, Gabriele, Freitag, Rakowitz.
Tréner:
Rozhodca: Harkam
Diváci:
Jakub Slunečko