Aston Villa – West Bromwich 2:1 (kon.) | Derby – Leeds 0:1 (kon.)
Aston Villa FC
2:1 (0:1)
West Bromwich Albion
cz Sobota 11.05.2019, 13:30 • Villa Park, Birmingham (kapacita: 42 682 míst) • Anglická Championship • Semifinále

Dnešní utkání sledovalo 40 754 diváků. (17:27:23)

Je hotovo, dobojováno! Aston Villa zaslouženě vyhrála první utkání play-off 2:1. Otočila během čtyř minut ve druhém poločase, když se prosadili Hourihane a pak z penalty Abraham. V závěru dostal červenou kartu hostující Dwight Gayle. U anglického fotbalu na počtenou!

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 3:14.

90+8

90+7
    Grealishův centr jen pro Johnstonea, ten odkopl míč daleko od branky.

90+7
    Je tu rohový kop v poslední minutě dnešního mače.

90+6
    Villa zavřela West Brom na jeho polovině.

90+5
    Nezdá se, že by Villa navýšila vedení. Grealish se dopustil útočného faulu.

90+4
    Ale není to ono, West Brom se zvládá i přes přesilu bránit.

90+3
    Aston Villa má velkou příležitost, může navýšit své vedení do odvety.

90+2
    Sedm minut nastavil hlavní rozhodčí Scott!

90+1
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází El Ghazi, přichází Kodjia.

90+1
    Už jsme v nastaveném čase, Aston Villa si přichystala poslední střídání.

90
    Stejně je na zemi i Mings, teď tahá čas Aston Villa.

89
    Na zemi leží jeden z hráčů Villy, a to El Ghazi, stále se nehraje...

88
    To bylo úplně zbytečné od Gaylea! Zajel do brankáře Steera, tady je to bez debat.