Akhisarspor – Kayserispor 2:2 (kon.) | Bursaspor – Göztepe 0:0 (kon.) | Alanyaspor – Rizespor 1:1 (kon.)
Galatasaray – Başakşehir 2:1 (kon.)
Alanyaspor
1:1 (1:0)
Çaykur Rizespor
cz Nedeľa 19.05.2019, 18:00Turecká Superliga

Je tu konec dnešního divokého utkání! Došlo na dva góly, i když jich mohlo být vsítěno mnohem víc! Již ve 12. minutě rozradostnil domácí fandy Cisse, když hrudí překonal brankáře Akkana. Ve 20. minutě pak byly ve hře hned dva góly! Nejprve tutovku neproměnil domácí hráč, který místo prázdné brány trefil pravou tyč, následně byl ihned poté neuznán vyrovnávací gól hostů, když byl Muriqi v ofsajdu! Další branka tak padla až ve druhém poločase, tehdy se hostům naskytla po faulu domácího brankáře penalta. Tu proměnil Muriqi, který si po neuznaném gólu spravil chuť. Dějství po druhé brance nebylo tak zajímavé, jako například v první půli. Od té doby se skóre tak již nezměnilo a oba týmy odchází s jedním bodem.

Děkuji za pozornost. (20:06:09)

90+6
    Konec zápasu. K dalšímu skórování nedojde! Domácí se před bránou ke kontaktu s míčem nedostali a tak sudí ukončuje utkání.

90+6
    Jedna z posledních šancí! Domácí mají roh!

90+5
    Hosté znovu faulují. Tentokrát dávají domácím ohrozit bránu Akkana ze standartní situace.

90+4
    Jeden z hráčů Rizesporu pobízel svého spoluhráče ke sprintování za míčem. K balónu se dostal, ale ještě před tím fauloval domácího útočníka.

90+3
    Míč teď náleží hostům.

90+2
    Tým domácích zkoušel proniknout přes obranu a pokusit se vystřelit. Bohužel pro ně se zadrhli hned u první činnosti a míč tak věnovali soupeři.

90+1
    Vynikající zákrok brankáře Ceylana zachránil Alanyaspor od dalšího inkasování! Tento gólman na poslední chvíli vytáhl míč nad břevno!

90
    Domácí centr odvracejí na další roh.

89
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Mykola Morozjuk, přichází Koray Altınay.

88
    Ihned po rohovém kopu hostů se proti pravidlům provinil Fernandes, jenž fauloval hráče těsně před hranicí vápna. Od rozhodčího ihned přichází zdvižená ruka se žlutou kartou.

88
    Petrucci se odhodlal k centru, která připomínala zároveň střelu i přihrávku. Míč tak skončil několik metrů od pravé tyče a sám hráč tomu nemůže uvěřit.

86
    Útočný faul domácích zezadu. Míč znovu pro šedé.

85
    Jeden z domácích vyzkoušel střelu, která však ani omylem netrefila bránu.

84
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Azubuike Okechukwu, přichází Davide Petrucci.

83
    Výtečný zákrok brankáře Akkana, který skokem na pravou stranu zlikvidoval nebezpečnou střelu.

82
    Saadane komplikuje situaci pro svůj tým. Těsně před vápnem fauloval domácího hráče, takže je nařízen velmi nebezpečný přímý kop pro domácí.

80
    Výborný zákrok Ceylana teď zachránil domácím alespoň bod. Hosté se dostali až do vnitra šestnáctky, odkud přízemní střelou vypálil Boldrin.