Kateřina Siniaková
Kateřina Siniaková (2)
2
1 6 6
cz Štvrtok 23.05.2019, 17:02 • Centrální kurt, Norimberk (GER) • WTA Norimberk - NÜRNBERGER Versicherungscup (antuka) • Štvrťfinále

S konstatováním, že Kateřina Siniaková potvrdila roli favoritky, se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších přenosů. Pro dnešek už je to vše, a tak vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního dne. (18:36:19)

Další zápas české hráčky na turnaji v Norimberku doputoval do třetího setu, v němž Kateřina dominovala a pokračuje dál v pavouku! Siniaková do utkání vstoupila špatně a nemohla se vůbec soustředit, čehož Madison Brengleová využila. Druhý set už byl vyrovnaný a rozhodlo se až v koncovce. No a konečně třetí set, v němž Kateřina soupeřce nedala šanci a z pozice favoritky dokráčela do dalšího kola.

Konec zápasu

0:6
    Výměna, gem, set i zápas pro Kateřinu! A hned první mečbol ukončuje utkání! Brengleová poslala míček jen do sítě, čímž se vyřazuje z turnaje. Ovšem Američanka se nemá rozhodně, za co stydět.

0-40
    Utkání putuje ke konci! Kateřina Siniaková má hned tři mečboly!

0-30
    Kateřina Siniaková hraje úžasně ve třetím setu, když poslala další míček přesně k lajně.

0-15
    Madison Brengleová sice ukončila výměnu, ale trefila jen síť.

0:5
    Konec přestávky, podávat bude Madison Brengleová.

0:5
    Na returnu trefila Američanka míček rámem rakety. Gem je tak ukončen a Madison Brengleová půjde po přestávce podávat na udržení se v zápase.

40-A
    Madison Brengleová zaznamenává další nevynucenou chybu, v posledních momentech hry se ji příliš nedaří.

40-40
    Shoda! Siniaková za tvrdými údery létala, ale míček poté poslala jen za základní čáru.

30-40
    Eso na tečko zaznamenává Kateřina Siniaková.

30-30
    Míček získává Siniaková.

30-15
    Obě hráčky se naházely u sítě, kde byla úspěšnější Američanka, která Češku prohodila do forhendu.

15-15
    Tvrdý bekhend od základní čáry skončil u postranní lajny, tady už Brengleová nemohla být.

15-0
    Siniaková sice určovala tempo výměny, ale forhendem trefila jen síť.

0:4
    Return české hráčky letěl přesně po lajně a do rohu kurtu. Kateřina Siniaková soupeřce opět proráží servis a míří za vítězstvím.

15-40
    Brengleová zkrátila hru, ovšem Kateřina Siniaková míček doběhla a poslala jej těsně za síť.

15-30
    Jenže o chvíli později se Siniaková prezentovala stejně, jako v předchozí výměně soupeřka.