Groznyj – Rostov 1:0 (kon.) | Machačkala – FC Ural 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 6:0 (kon.)
FK Dinamo Moskva – Arsenal Tula 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ufa 1:0 (kon.)
Orenburg – S. Moskva 2:0 (kon.) | Zenit – Jenisej 4:1 (kon.)
FK Achmat Groznyj
1:0 (1:0)
FK Rostov
cz Nedeľa 26.05.2019, 13:00 • Achmat Arena, Groznyj • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:12. (14:58:57)

Čtyři nastavené minuty jsou minulostí a zápas končí. Achmat Groznyj na závěr sezony přehrál Rostov 1:0.

Dlouho se ani jeden z celků nemohl dostat byť jen do jediného zakončení. Až před minut před koncem první půle zničehonic našel Silva povedeným centrem Albalye Mbengueho, který přesnou hlavičkou pod břevno překonal brankáře Rostova Pesjakova.

Po změně stran se více bojovalo než hrálo, Hlavní rozhodčí rozdal hned čtyři žluté karty hráčům hostujícího Rostova. Hosté se sice dostávali více do tlaku, ale pořádně Godorova neprovařili a tak prohrávají závěrečné utkání 0:1.

90+4

90+3
    Rostov zkoušel projít pro změnu středem trávníku, ale proti byl bránící hráč Achmatu Zoran Nižić. Hosté se ještě drží u balonu na útočné polovině trávníku.

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ismael Silva Lima, přichází Lechij Sadulajev.

90
    Až do pokutového území pronikl z pravé strany Ivan Novoselcev. Prudký centr byl sice sražený Ángelem, ale balon se odrazil za koncovou čáru právě od hostujícího hráče.

89
    Dlouhý pas do šestnáctky domácího týmu odvrátil pouze lehce před vápno Nižić. Následně se hosté dostali ke střele, ale ta skončila daleko od pravé tyče.

88
    Hosté stále zkouší překonat domácí obranu. Po vysokém centru se natlačil k hlavičce Šomurodov, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou Achmatu.

87
    Rostov se tlačí do zakončení co to jen jde. Z levé strany zkoušel překvapit domácí obranu Novoselcev, ale ani on nedokázal trefit branku.

86
    Alexandru Gatcan musel zastavovat rozběhnutého Silvu jen za cenu taktického faulu. Hlavní rozhodčí ukazuje hostujícímu kapitánovi žlutou kartu.

85
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Konstantin Plijev, přichází Ivan Novoselcev.

84
    Godorov musel být v pozoru. Prudký centr přistál přesně na hlavě Kalačeva, ale domácí brankář podržel svůj tým pohledným zákrokem.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Rostov i nadále ztrácí na trávníku Achmatu jednu branku.

82
    Žlutou kartu dostává Ivelin Popov (FK Rostov).

81
    Achmat nebyl daleko od navýšení vedení. Za obranou se zjevil po parádní přihrávce Švece Odise Roši, ale střídající útočník pálil lobem jen nad branku.

80
    Timofej Kalačev inkasuje žlutou kartu. Po faulu na rozběhnutého Ucijeva byl hlavní rozhodčí velmi přísný na střídajícího hráče.

79
    Hosté rozehrávali rohový kop, který ale skončil pouze v moci brankáře Godorova. Rychlou rozehrávku domácích zastaivl u středového kruhu Glebov.

78
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Bernard Beriša, přichází Odise Roši.