Nigéria – J. Kórea 2:0 (kon.) | Nemecko – Španielsko 1:0 (kon.) | Francúzsko – Nórsko 2:1 (kon.)
Francúzsko
2:1 (0:0)
Nórsko
cz Streda 12.06.2019, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Majstrovstvá sveta žien • Skupina A

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:04:10)

Utkání sledovalo 34 872 diváků.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:3. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:8.

Utkání je u konce a z výhry se raduje tým Francie. Hráčky domácích vstoupily do druhé půle opravdu skvostně, hned v první minutě si na centr z levé strany naběhla Valerie Gauvinová a ta střelou z první zamířila přesně do sítě. Vyrovnání přišlo v 54. minutě a i tentokrát skórovala hráčka Francie. Radost z gólu ale neměla, neboť Wendie Renardová zamířila zblízka do vlastní sítě! Mohla si ale nakonec oddechnout, neboť její chyba neznamenala ztrátu bodů. V 72. minutě se kopala penalta za faul Engenové a Eugénie Le Sommerová se nemýlila. Byla to také poslední branka zápasu a Francie si po výsledku 2:1 připsala druhou výhru ve skupině.

90+5

90+4
    Míč má u nohy Eugénie Le Sommerová a míří s ním k rohovému praporku. Do centru se vůbec nežene.

90+3
    Nepovedený centr Norska, míč pouze prolétl pokutovým územím a skončil mimo hrací plochu.

90+2
    Roh pro Francii. Majriová poslala do šestnáctky přetažený centr, Norky se pro tuto chvíli ubránily.

90+1
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Vilde Bøe Risaová, přichází Frida Maanumová.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89
    Dlouhý nákop Norek si pohlídala brankářka Bouhaddiová, míč skryla ve svém náručí.

88
    Individuální akci předvedla Cascarinová, po dlouhém běhu hledala zprava spoluhráčky, míč ale pouze prolétl prostorem.

87
    Norky, jmenovitě Synne Skinnes Hansenová rozehrávaly aut, rozhodčí však ukázaly, že míč patří Francouzkám.

86
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Ingrid Woldová, přichází Synne Skinnes Hansenová.

85
    Ingrid Engenová rozehrává a pospíchá. Dlouhý odkop však končí u soupeřek.

85
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Valerie Gauvinová, přichází Delphine Cascarinová.

84
    No a gólmanka Bouhaddiová s rozehrou od vlastní brány taky příliš nepospíchá.

83
    Francouzky teď pouze odkopávají míče co nejdál od vlastní branky, tohle jim v tuto chvíli stačí.

82
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Gaëtane Thineyová, přichází Charlotte Bilbaultová.