Curaçao – Salvador 0:1 (kon.) | Jamajka – Honduras 3:2 (kon.)
Curaçao
0:1 (0:1)
Salvador
cz Utorok 18.06.2019, 01:00 • Independence Park (Kingston) • CONCACAF Gold Cup • Skupina C

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezké ničím nerušené ráno. (03:28:48)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 23:13.

Salvador nakonec vítězí nejmenším možným způsobem a to 1:0. K výhře ji pomohla trefa v závěru prvního poločasu, hráči Curaçaa již nedokázali odpovědět. Curaçao byli sice lepší v druhém poločase, ale nepřesné pokusy rozhodly. Hráčem utkání byl zvolen Nelson Bonilla.

90+3

86
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Andrés Flores, přichází Marvin Monterrosa.

84
    Střídání v týmu Curaçao: ze hřiště odchází Jafar Arias, přichází Gervane Kastaneer.
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Jonathan Jiménez, přichází Rubén Marroquín.

76
    Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Jaime Alas, přichází Juan Carlos Portillo.

71
    Žlutou kartu dostává Gino van Kessel (Curaçao).

66
    Střídání v týmu Curaçao: ze hřiště odchází Shermaine Martina, přichází Ayrton Statie.

61
    Žlutou kartu dostává Shermaine Martina (Curaçao).

58
    Střídání v týmu Curaçao: ze hřiště odchází Gino van Kessel, přichází Shermar Martina.

Druhý poločas začne přibližně v 2:05.

Je konec první části. Tento poločas nebyl vůbec dobrý a to jak ze strany Curaçaa, tak ze strany Salvadoru. Oba týmy si sice dvakrát vystřelili na bránu, ovšem střely byly jak z dětských kategorií. V samotném závěru přece jen přišla branka a to i docela po chybě v obraně, gól zpoza malého vápna vsítil Nelson Bonilla.

45+2
    45+1. Nelson BONILLA - 0:1

45+1
    El Salvador právě vstřelil branku!
    A přece jen je tu branka!! Óscar Céren skoro z poloviny hřiště poslal dlouhou přihrávku za obranu, na tu si ještě lépe seběhl NELSON BONILLA a nádherný gól na zadní tyč byl na světe.