Bolívia – Peru 1:3 (kon.) | Brazília – Venezuela 0:0 (kon.) | Kolumbia – Katar 1:0 (kon.)
Brazília
0:0 (0:0)
Venezuela
cz Streda 19.06.2019, 02:30 • Arena Fonte Nova (Salvador) • Copa América • Skupina A

Skončil nám zápas mezi domácí Brazílií a Venezuelou. Brazilci na Copě América poprvé ztrácí body, neboť pouze remizovali 0:0 se svým dnešním soupeřem. Venezuela si připsala druhou bezbrankovou remízu ve druhém zápase na turnaji.

První poločas nám nabídl tři zajímavé šance v rozmezí pěti minut. Nepřesnou střelu Nerese, rychlý pokus Richarlisona a hlavičku Rondóna, která těsně minula zařízení. Druhý poločas pokračoval územní převahou Brazílie, která sice dvě branky vstřelila, ale uznána nebyla ani jedna. Nejprve v 60. minutě kvůli jasnému ofsajdu a pár minut před koncem základní hrací doby kvůli ruce. Ani z posledního rohu tohoto utkání kanárci nevytěžili branku, přestože Fernandinho k ní měl velmi blízko.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Doufám, že jste se bavili a přeji vám hezký den. Na počtenou! (04:35:20)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 10:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:18.

90+10

90+10
    Hlavičkující Fernandinho jen těsně minul zadní tyč a ani Silva na balón nedosáhl.

90+9
    Ještě jeden roh pro Brazilce. Poslední možnost bude mít na noze Coutinho.

90+9
    Závěrečnou minutu nastaveného drží míč Venezuela. Brazilci se už pomalu smiřují s tím, že dnes o body přijdou.

90+8
    Jelikož se ve hře pokračuje až nyní, tak uvidíme ještě 2 minuty nastaveného času navíc. Rohový kop nerozehráli kanárci vůbec dobře.

90+6
    Coutinho musí se svým rohem počkat. Jeden z hostujících hráčů je v péči lékařů. Zřejmě došlo na křeče.

90+5
    Evertonův jedovatý centr z levé strany skončil na hlavě Rincóna. Brazílie bude mít jednu z posledních možností, neboť bude kopat roh.

90+4
    Venezuela teď drží míč na polovině soupeře a s rozehrávkou autu velmi otálí.

90+3
    Filipe Luís si nadhodil míč na pravou nohu a na zadní tyči hledal Jesuse. Tohle byla zajímavá příležitost v samotném závěru.

90+2
    Venezuela je postavená ve zhuštěném bloku před svou bránou a čeká na to, co Brazílie v závěru zápasu vymyslí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Arquímedes Figuera (Venezuela).

90
    Nad rámec základní hrací doby se bude nastavovat 7 minut.

89
    Až nyní se zase začalo hrát. Brazilští fanoušci jsou velmi zklamaní.
    87. Ani branka Coutinha uznána nebyla

87
    Ani třetí gól Brazílie dnes nebyl uznán. Video prokázalo, že branka znovu nepadla regulérně. Everton se dokázal na levé straně uvolnit a těsně před dorážkou Coutinha do prázdné brány, zahrál Firmino rukou. Zřejmě proto chilský arbitr takto rozhodl.

86
    Na míč se už dostali hosté a šetří cenné vteřinky. Nyní už je Venezuela velmi blízko k cennému bodu proti favorizované Brazílii.

85
    Střídání v týmu Venezuela: ze hřiště odchází José Salomón Rondón, přichází Josef Martínez.