Opava – Vítkovice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:2 (kon.) | Sereď – Dubnica 6:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Zlín – Brno 0:1 (kon.) | Jablonec – Jihlava 3:0 (kon.)
ŠKF Sereď
6:0 (-:-)
FK Dubnica
Streda 19.06.2019, 16:00Prípravný zápas

ŠKF iClinic Sereď napokon zvíťazila v tomto prípravnom stretnutí 6:0! (18:36:01)

Ospravedlnte technické problémy, momentálne nemáme bližšie informácie ohľadom tohto stretnutia!

45
    Ešte prebieha nadstavený čas prvého polčasu.

44
    Sereď dala gól!

Fortunaligista sa krátko pred koncom prvého polčasu ešte dočkal svojho druhého presného zásahu v tomto zápase! Sereď tak pôjde do druhého polčasu s väčším náskokom.

43
    Riadny hrací čas prvého polčasu sa čoskoro naplní. Dočkáme sa ešte nejakej zaujímavej situácie?

42
    Sereď drží loptu na svojich kopačkách a kontroluje zaver prvého polčasu, zrejme si favorit svoje tesné vedenie do prestávky udrží.

40
    Približne päť minút ostáva do konca prvého polčasu. Favorit stretnutia stále vyhráva najtesnejším možným rozdielom a podľa diania na ihrisku to vyzerá, že k vyrovnaniu do konca polčasu nedôjde.

39
    Hostia založili rýchly protiútok, ale ani z neho nezapršalo a domáci už pohodlne kombinujú s loptou na svojej polovici.

38
    Sereď aktívnym napádaním získala loptu na svoje kopačky a napokon sa dostala aj k streleckému pokusu. Lopta však aj v tomto prípade ide mimo troch žrdí.

37
    Dubnica teda len opäť kombinuje na svojej polovici, uvidíme, či hostia do konca prvého polčasu ešte vymyslia niečo, z čoho by mohol prameniť vyrovnávajúci gól.

36
    Teraz sa už Dubnici podarilo preniknúť na útočnú polovicu, ale dlho tam hostia nepobudli. Sereď ich vytlačila do bezpečia.

35
    Približne desať minút ostáva do konca prvého polčasu. Po góle sa nám obraz hry nijak nemení, hostia kombinujú len po stred ihriska.

33
    Sereď dlhšie kombinovala na polovici súpera, ale k žiadnej zaujímavej situácii to neviedlo. Dubnica sa momentálne nemôže dostať ďalej ako za polovicu súpera.

31
    Polhodina z tohto prípravného stretnutia už uplynula, domáci aj naďalej ako favorit stretnutia vyhrávajú 1:0!

30
    Hostia zahrali spomínaný rohový kop, ale ten nič zaujímavého neponúkol. K lopte sa tak už dostava Sereď.

29
    Dubnica sa postupnou kombináciou prebojovala na polovicu súpera a po zásahu obrany získava rohový kop.

28
    Sledovali sme rýchly útočný výpad domácich, ale nič zaujímavého sa nezrodilo a napokon je lopta v držaní Dubnice.

27
    Sereď stále drží loptu na svojich kopačkách, ale momentálne kombinuje na svojej polovici. Fortunaligista sa nemá kam v týchto chvíľach ponáhľať.

26
    Pri lopte sú však domáci, ktorých zrejme úvodný zásah nakopol k väčšej aktivite. Uvidíme, či budú nasledovať aj ďalšie zaujímavé situácie či už na jednej alebo druhej strane.