Bermudy – Nikaragua 2:0 (kon.) | Haiti – Kostarika 2:1 (kon.)
Haiti
2:1 (0:1)
Kostarika
cz Utorok 25.06.2019, 03:00 • Red Bul Arena (New Jersey) • CONCACAF Gold Cup • Skupina B

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Zdravím a vítám všechny příznivce mezinárodního fotbalu u sledování on-line přenosu utkání Gold Cupu mezi týmy Haiti a Kostariky.

Haiti

Haiti zatím prožívá výborný turnaj a má už jistý postup ze skupinové fáze Gold Cupu. V prvním zápase Haiťani porazili 2:1 Bermudy, a to i přesto, že po poločase prohrávali 0:1. Skóre otočil dvěma góly ve druhé půli Pierrot. Ve druhém utkání pak Haiti porazilo Nikaraguu 2:0 brankami z prvního poločasu. Nejprve se trefil Sabat a poté si dal soupeř vlastí gól.

Kostarika

Kostarika patří mezi hlavní favority Gold Cupu a svou roli zatím dokonale postupuje. I ona má plný počet šesti bodů a postup ze skupiny má jistý. S Haiti zabojuje o první místo. Na úvod Kostarika porazila Nikaraguu 4:0, když se prosadili Oviedo, Borges, Aguilar a Cruz. Nad Bermudami pak Kostarika vyhrála 2:1, když se trefili George a Aguilar. Soupeř pak korigoval jen z penalty.

Haiti: Placide (C) – Alexis, Jean-Baptiste, Geffrard, Christian – Saba, Alceus – Désiré, Bazile, Etienne – Nazon.
    Náhradníci: J. Duverger, Simon – Adé, Bissainthe, Cantave, Clerveaux, Herivaux, Hérold Jr., Jérôme, Pierrot, Arcus.

Kostarika: L. Moreira – Fuller, G. González, F. Calvo, Matarrita – J. Campbell, Cruz, C. Borges (C), Leal – B. Ruiz – Saborío.
    Náhradníci: Madrigal, Segura – Aguilar, Ch. Bolaños, Ó. Duarte, Gamboa, George, McDonald, Oviedo, Tejeda, Waston..

1

13
    Kostarika právě vstřelila branku!
    Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Álvaro Saborío a svým zakončením trefil DJIMYHO ALEXISE. Od něj se míč odrazil pro brankáře Moreiru tak nešťastně, že ten už nedokázal míč vyškrábnout.
    13. Djimy ALEXIS - 0:1

16
    Mohlo být velice rychle vyrovnáno, přihrávku před branku dostal Jonel Désiré. Ale nenačasoval svůj náběh dobře a nakonec pořádně nezakončil.

43
    Žlutou kartu dostává Álvaro Saborío (Kostarika).

45
    Žlutou kartu dostává Randall Leal (Kostarika).

45+2

46

56
    Francisco Calvo fauloval na hranici pokutového území Duckense Nazona a Haiti bude kopat penaltu!
    56. Penalta pro Haiti!

57
    Haiti právě vstřelilo branku!
    Sám faulovaný DUCKENS NAZON penaltu zahrával a zvládl to s přehledem. Zatímco zakončoval přesně k pravé tyči, brankář Leonel Moreira si vybral opačný kout branky. Je tedy vyrovnáno.
    57. Duckens NAZON - 1:1

63
    Žlutou kartu dostává Jonel Désiré (Haiti).

63
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Jonel Désiré, přichází Mikaël Cantave.

63
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Álvaro Saborío, přichází Mayron George.

70
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Bryan Ruiz, přichází Óscar Duarte.

75
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Charles Hérold Jr..

79
    Střídání v týmu Haiti: ze hřiště odchází Bryan Alceus, přichází Bicou Bissainthe.

80
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Joel Campbell, přichází Elías Aguilar.

81
    Haiti jde deset minut před koncem do vedení a střelcem branky je DJIMY ALEXIS, který tak napravuje svou chybu u svého vlastního gólu. Z levé strany se dostal do vápna Alex Junior Christian a dobrou přihrávkou našel právě Alexise. Ten prudkou střelou poslal míč pod břevno. Asistence: Alex Junior Christian.
    81. Djimy ALEXIS - 2:1

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90+3
    Kostarika se ze všech sil snaží o vyrovnání, které by znamenalo také první místo ve skupině. Haiti se ale brání velmi dobře.

Fauly: 17:20

Haiti překvapivě porazilo Kostariku 2:1, a to znamená, že postupuje do čtvrtfinále z prvního místa a v bitvě o semifinále narazí na Kanadu, která je rozhodně hratelná. Kostarika bude mít ve čtvrtfinále Mexiko, tedy jednoho ze spolufavoritů na vítězství v celém Gold Cupu. Kostarika začala utkání dobře, po hlavičce Saboria si vlastní branku vstřelil Djimy Alexis. V 56. minutě však fauloval Francisco Calvo Duckense Nazona, a ten penaltu s přehledem proměnil. V samotném závěru pak Djimy Alexis po přihrávce Christiana vstřelil vítězný gól zápasu. (05:24:38)