Liberec – Varnsdorf 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Bohemians sk 3:1 (kon.) | Vítkovice – Dubnica sk 0:2 (kon.)
Sturm Graz – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (0:0)
FK Varnsdorf
cz Utorok 25.06.2019, 11:00 • Raspenava • Prípravný zápas

88
    Varnsdorf se marně dožadoval odpískání trestného kopu. Podle mínění hlavního rozhodčího nehrál Ondřej Karafiát rukou v době, kdy soupeř centroval z levé strany.
    87. POTOČNÝ - 1:1

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    ROMAN POTOČNÝ napálil penaltu levačkou doprostřed branky, gólman skočil ze svého pohledu na pravou stranu.

86
    Balón se vrátil k Michalu Fukalovi v pravé polovině vápna a po faulu zezadu se píská penalta!

83
    Na druhé straně měl Liberec vyloženou šanci na srovnání, ale střela zprava minula vzdálenější tyč okolo natažené nohy brankáře.

83
    Mohlo být rozhodnuto, ale samostatný únik na levé straně skončil zakončením vedle přední tyče liberecké branky.

81
    Kvůli hře vysokou nohou ve středovém kruhu zapískal rozhodčí nepřímý kop. Liberec se vydal do útoku po levé straně. Brankář vyběhl daleko z branky a poté za něj zasáhl obránce na čáře svojí hlavou.

77
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází -, přichází -.
    53. - - 0:1

53
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Varnsdorf vede překvapivě 1:0. Tečovaná standardní situace z pravé strany skončila až v brance. Jakožto autor gólu je označený MATĚJ ŠIMON.

32

Vít Muzikář

Góly: 87. Potočný (pen.) – 53. Šimon

FC Slovan Liberec: První poločas: Knobloch – Mikula, Kačaraba, Lehoczki, Hybš – Breite, Beran (C) – Koscelník, Micovčák, Dordić – Pázler (32. Yu)

Druhý poločas: Vliegen – Fukala, Karafiát, Mara, Heppner – Pešek, Nešický, Oscar, Potočný – Ondráček (77. Yu) – Musa

FK Varnsdorf: První poločas: Samoel – Rudnytskyy, Richter, Rudzan, Bielesz – Bláha, Kocourek – Kim, Breda, Zezula – Schön.

Druhý poločas: Vaňák – Bláha, Richter, Rudzan, Dzaba – L. Novák., Kubista – Barac, Šimon, D. Novák – Jeziorski