Jamajka – Curaçao 1:1 (kon.) | Honduras – Salvador 4:0 (kon.)
Jamajka
1:1 (1:0)
Curaçao
cz Streda 26.06.2019, 02:00 • Banc of California Stadium, Los Angeles (USA) • CONCACAF Gold Cup • Skupina C
    90+3. Juriën GAARI - 1:1

90+3
    Curaçao právě vstřelilo branku!
    Na konci třetí nastavené minuty je vyrovnáno na 1:1! Míč ležel na levé straně, takže se o exekuci trestného kopu postaral Leandro Bacuna. Nikterak razantní pokus skončil rohovým kopem, po kterém se do balónu z nějakých dvaceti metrů náramně opřel JURIËN GAARI a tvrdou ranou nedal Blakeovi žádnou šanci.
    14. Shamar NICHOLSON - 1:0

14
    Jamajka právě vstřelila branku!
    Ve čtrnácté minutě už propustné zadní řady Curaçaa tlaku podlehly! Darryl Lachman na závěr série několika hlaviček odvrátil vysoký balón jen k Lewisovi, který se do něj na hranici šestnáctky opřel levačkou přímo z voleje a s přispěním lehké teče SHAMARA NICHOLSONA ho uklidil ho k levé tyči Roomovy branky.