Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš sk 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda sk 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok sk 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica sk 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Sigma Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | ETO Györ – Trenčín sk 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
Győri ETO FC
0:4 (0:2)
AS Trenčín
Streda 26.06.2019, 18:00Prípravný zápas

AS Trenčín zvíťazil v tomto prípravnom stretnutí na maďarskej pôde vysoko o štyri góly, navyše obaja brankári si pripísali aj po čistom konte. (19:43:07)

90

81
    Trenčín dal gól!

V 81. minúte vedú hostia už o štyri góly a o osude tohto prípravného stretnutia je tak rozhodnuté – 0:4! Autorom presného zásahu je DESLEY UBBINK.

61

V 61. minúte zápasu hostia vyhrávajú o tri góly – 0:3! Autorom presného zásahu je JAKUB KADÁK.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhráva Trenčín na pôde Győri ETO FC o dva góly!

45
    Prvý polčas sa skončil.

7

Ihneď na to však Trenčín navyšuje svoje vedenie – 0:2! Autorom presného zásahu je ANTE ROGULJIC.

6

V 6. minúte idú hostia do vedenia – 0:1! DAVID DEPETRIS úspešné premenil pokutový kop.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Príprava fortunaligových celkov je už v plnom prúde, tímy sa pripravujú na začiatok novej sezóny. Dnes je na programe prípravné stretnutie medzi Győri ETO FC a AS Trenčín so začiatkom o 18:00.

Győri ETO FC je maďarský celok, ktorý pôsobí v druhej najvyššej súťaži v tejto krajine. Tradične sa už v príprave stretáva so slovenskými tímami. V uplynulej sezóne obsadil ôsme mieste, výraznejšie tak do bojov o postup neprehovoril.

AS Trenčín zažil najhoršiu sezónu vo Fortuna lige. Po kvalitných výkonoch v predkolách Európskej lige, keď vyradil holandský Feyenoord Rotterdam a len tesne skončil pred bránami skupinovej fázy, musel vo FL bojovať o existenciu. Dokonca Trenčín putoval do baráže s Popradom a po veľmi náročnom boji napokon FL udržal aj na ďalšiu sezónu.

Toto prípravné stretnutie zrejme jasného favorita nemá. Uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Miroslav Revaj

Góly: 6. Depetris (pen.), 7. Roguljic, 61. Kadák, 81. Ubbink

Győri ETO FC: T. Horváth – Kovács, Dvorschák, Tar, Americo, Bagi, Domonkos, Szimcsó, Múcska, Z. Horváth
    AS Trenčín: 1. polčas: Šemrinec – Slávik, Laczkó, Šulek, Skovajsa – Zubairu – Sleegers, Roguljič, Corryn, Bukari – Depetris

2. polčas: Chovan – Kvocera, Kleščík, Pavlovič, Julien – Lamine – Issa, Kadák, Ubbink, Comvalius – Emeka