Argentína – Čile | 2:1 (kon.) |
Zlaté Moravce – Petržalka | 2:2 (kon.) | | | Uničov – Líšeň | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Dubnica | 3:4 (kon.) |
Slovácko – Trenčín | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Vyšehrad | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Varnsdorf | 4:2 (kon.) |
Hr. Králové – Sparta B | 3:2 (kon.) | | | DVTK – Podbrezová | 2:1 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Jablonec | 2:1 (kon.) |
Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 2:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žižkov | 3:0 (kon.) |
Karviná – Pohronie | 2:0 (kon.) | | | Brno – Nitra | 4:0 (kon.) | | | Košice – Nyíregyháza | 0:2 (kon.) |
Příbram – Vlašim | 2:2 (kon.) | | | Linz – Bohemians | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Budapešť | 1:1 (kon.) |
Zlín – Senica | 3:0 (kon.) |
Nigéria – Kamerun | 3:2 (kon.) | | | Egypt – Južná Afrika | 0:1 (kon.) |
Anglicko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Česko – Veľká Británia | 1:2 (kon.) |
Slavia – Trnava | 3:0 (kon.) |
koniec
Carl Zeiss Jena
0:0
(0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
David Suchý
Góly:
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Carl Zeiss Jena:
Coppens – Rohr, Donkor, Gabriele, Grosch (C), Hammann, Kauper, Kircher, Kubler, Pagliuca, Schorr
Náhradníci: Niemann – Bock, Eckardt, Fassnacht, Jahn, Schau, Schuler, Skednerović, Weiss
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: 1. poločas: Tvrdoň – Strada, Brak, Pimpara, Jakubov – Richter, Peterka, Miskovič – Krátký, Matějka, Prošek.
2. poločas: Plachý – Šimeček, Brak, Vlček, Písačka – Bílek, Peterka, Valenta – Krátký, Bassey, Prošek.
Náhradníci: Plachý – Valenta, Písačka, Šimeček, Vlček, Vílek, Bassey, Jirkovský
Tréner:
Náhradníci: Niemann – Bock, Eckardt, Fassnacht, Jahn, Schau, Schuler, Skednerović, Weiss
Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: 1. poločas: Tvrdoň – Strada, Brak, Pimpara, Jakubov – Richter, Peterka, Miskovič – Krátký, Matějka, Prošek.
2. poločas: Plachý – Šimeček, Brak, Vlček, Písačka – Bílek, Peterka, Valenta – Krátký, Bassey, Prošek.
Náhradníci: Plachý – Valenta, Písačka, Šimeček, Vlček, Vílek, Bassey, Jirkovský
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Carl Zeiss Jena: Coppens – Rohr, Donkor, Gabriele, Grosch (C), Hammann, Kauper, Kircher, Kubler, Pagliuca, Schorr
Náhradníci: Niemann – Bock, Eckardt, Fassnacht, Jahn, Schau, Schuler, Skednerović, Weiss
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Brak, Pimpara, Krátký, Richter, Peterka (C), Misković, Prošek, Strada, Jakubov, Matějka
Náhradníci: Plachý – Valenta, Písačka, Šimeček, Vlček, Vílek, Bassey, Jirkovský.