Zlaté Moravce – Petržalka 2:2 (kon.) | Uničov – Líšeň 1:1 (kon.) | Prostějov – Dubnica sk 3:4 (kon.)
Slovácko – Trenčín sk 1:1 (kon.) | Teplice – Vyšehrad 1:0 (kon.) | Dukla Praha – Varnsdorf 4:2 (kon.)
Hr. Králové – Sparta B 3:2 (kon.) | DVTK – Podbrezová sk 2:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Jablonec 2:1 (kon.)
Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. 0:0 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Žižkov 3:0 (kon.)
Karviná – Pohronie sk 2:0 (kon.) | Brno – Nitra sk 4:0 (kon.) | Košice – Nyíregyháza sk 0:2 (kon.)
Příbram – Vlašim 2:2 (kon.) | Linz – Bohemians 2:1 (kon.) | Sereď – Budapešť sk 1:1 (kon.)
Zlín – Senica sk 3:0 (kon.)
DVTK
2:1 (0:1)
FK Železiarne Podbrezová
Sobota 06.07.2019, 12:00Prípravný zápas

FK Železiarne Podbrezová stratila vyhraný zápas v úplnom závere, kedy z ničoho-nič inkasovala až dvakrát. Z výhry sa tak v prípravnom stretnutí ešte miškovecký DVTK. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný deň. (13:51:20)

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Florent Hasani (DVTK).

90+2
    Center do šestnástky DVTK bol nepresný. Loptu ešte dobehol Chvátal, avšak nepodarilo sa mu ju vrátiť presne na spoluhráčov.

90+1
    Nadstavujú sa 2 minúty.

90
    Tím DVTK dal gól!
    Aby toho pre slovenský tím nebolo málo, tak v rozmedzí minúty je tu otočka maďarského tímu. V úplnom závere riadneho hracieho času sa do streleckej listiny zapísal DÁVID MÁRKVÁRT.

89
    Domáci dokázali vyrovnať aj napriek tomu, že na osi ihriska pred šestnástkou Podbrezovej bol poriadne prehustený priestor. FLORENT HASANI sa napriek tomu otočil a zamieril presne k žrdi. Macej bez šance.

87
    Podbrezová veľmi dobre vykrýva priestor pred svojim pokutovým územím, navyše registrujeme útočný faul od DTVK.

86
    Domáci nakopli loptu na útočnú polovicu, kde sa aj usadili. Zatiaľ sa nič viac nedeje.

85
    DVTK sa nevie v posledných desiatich minútach dostal k blízkosti šestnástky Podbrezovej. Ak to takto pôjde ďalej, tak horehronský tím dnes vyhrá.

83
    Hostia sa zľava dostali až do streleckej pozície. Pokus cez dvojicu obrancov bol zrazený a skončil u Antala.

82
    Nebezpečenstvo po rohovom kope nevzniklo. Ofenzívny faul Podbrezovčanov ukončil celú akciu.

81
    Akciu DVTK zastavil ofsajd, pokračuje teda Podbrezová. Dlhý nákop dopredu skončil ziskom priameho kopu vedľa šestnástky.

80
    Desať minút do konca riadneho hracieho času. Uvidíme, či si to Podbrezová postráži, alebo sa DVTK dostane k vyrovnaniu.

79
    Posledné minúty patria o niečo viac Podbrezovej. Miškolc mal viac z hry od začiatku druhého dejstva, teraz ale ako keby "stratil niť".

78
    Žltú kartu dostáva Joachim Adukor (DVTK).

77
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Dlugoš, prichádza Jenát.

76
    Nakoniec z toho bola priama strela, ktorú poslal ľavačkou Mizerák. Jeho pokus do stredu brány dokázal Antal vyraziť.