Pjunik – Shkupi | 3:3 (kon.) | | | Ordabasy – Kutaisi | 1:0 (kon.) | | | Ventspils – KF Teuta | 3:0 (kon.) |
Alaškert – FK Makedonija | 3:1 (kon.) | | | Larnaca – CS Petrocub | 1:0 (kon.) | | | Narva – Budućnost Podgorica | 0:2 (kon.) |
Laçi – Be'er Sheva | 1:1 (kon.) | | | Sabail – Universitatea Craiova | 2:3 (kon.) | | | Flora – Niš | 2:0 (kon.) |
KuPS – Vitebsk | 2:0 (kon.) | | | Balzan – Domžale | 3:4 (kon.) | | | Riteriai – KÍ Klaksvík | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Levski Sofia | 0:2 (kon.) | | | Molde – Reykjavík | 7:1 (kon.) | | | Brøndby – Inter Turku | 4:1 (kon.) |
Crusaders – B36 Tórshavn | 2:0 (kon.) | | | Debrecín – Kukësi | 3:0 (kon.) | | | Haifa – Mura | 2:0 (kon.) |
Brann – Shamrock | 2:2 (kon.) | | | Malmö – Ballymena | 7:0 (kon.) | | | FK Liepāja – Minsk | 1:1 (kon.) |
Kauno Žalgiris – Limassol | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Engordany | 6:0 (kon.) | | | FK Radnik – Trnava | 2:0 (kon.) |
Soligorsk – Hibernians FC | 1:0 (kon.) | | | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku | 0:3 (kon.) | | | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar | 0:3 (kon.) |
Fola – Čichura | 1:2 (kon.) | | | Ljubljana – RFS Riga | 2:3 (kon.) | | | Connah's Quay – Kilmarnock | 1:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Kraków | 1:1 (kon.) | | | Zeta – Fehérvár | 1:5 (kon.) | | | FCSB – Milsami | 2:0 (kon.) |
Čukarički Belehrad – FC Banants | 3:0 (kon.) | | | Europa – Légia Varšava | 0:0 (kon.) | | | Aberdeen – RoPS Rovaniemi | 2:1 (kon.) |
St Patrick´s – Norrköping | 0:2 (kon.) | | | Cliftonville – Haugesund | 0:1 (kon.) | | | Cork City – Niederkorn | 0:2 (kon.) |
Široki Brijeg – Almaty | 1:2 (kon.) | | | Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Stjarnan – Levadia Tallinn | 2:1 (kon.) |
Breidablik – Vaduz | 0:0 (kon.) |
Pobr. Slonoviny – Alžírsko | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Madagaskar – Tunisko | 0:3 (kon.) |
koniec
AEK Larnaca
1:0
(1:0)
CS Petrocub
Filip Lefenda
Góly:
3. Hevel
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.
Rozhodca: Očenáš – Vorel, Adam (všichni SVK)
Diváci:
Karty: 52. Tričkovski (LAR), 88. Cases (LAR) – 32. Mudrac (PTB), 34. Guera Djou (PTB), 49. Cojocari (PTB), 56. Onana (PTB), 61. Taras (PTB), 67. Bejan (PTB), 90. Gulceac (PTB)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.
AEK Larnaca:
Ramirez – Truyols, Mojsov (85. Cases), Gonzalez – Ruiz, Sastre, Hevel (68. Acoran), Ioannou (46. Tete) – Tričkovski, Giannou – Taulemesse
Náhradníci: Christodoulou – Anastasiou, Acoran, Cases, Konstantinou, Tete, Thandi
Tréner:
CS Petrocub: Avram – Douanla, Onana, Mudrac, Potirniche, Jardan – Cojocari, Guera Djou – Bejan (70. Turcan), Taras (62. Slivca), Dedov (10. Gulceac)
Náhradníci: Railean – Bogdanovič, Gulceac, Rusu, Slivca, Tiscul, Turcan
Tréner:
Náhradníci: Christodoulou – Anastasiou, Acoran, Cases, Konstantinou, Tete, Thandi
Tréner:
CS Petrocub: Avram – Douanla, Onana, Mudrac, Potirniche, Jardan – Cojocari, Guera Djou – Bejan (70. Turcan), Taras (62. Slivca), Dedov (10. Gulceac)
Náhradníci: Railean – Bogdanovič, Gulceac, Rusu, Slivca, Tiscul, Turcan
Tréner:
Rozhodca: Očenáš – Vorel, Adam (všichni SVK)
Diváci:
Štvrtok 18.07.2019
CS Petrocub - Larnaca 0:1
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:7.
CS Petrocub - Larnaca 0:1
Góly: 90+2. Assoubre
Karty: 29. Djou (PTB), 89. Mudrac (PTB) – 31. Cases (LAR)
Držení míče: 41 % : 59 %.Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:7.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.