Pjunik – Shkupi 3:3 (kon.) | Ordabasy – Kutaisi 1:0 (kon.) | Ventspils – KF Teuta 3:0 (kon.)
Alaškert – FK Makedonija 3:1 (kon.) | Larnaca – CS Petrocub 1:0 (kon.) | Narva – Budućnost Podgorica 0:2 (kon.)
Laçi – Be'er Sheva 1:1 (kon.) | Sabail – Universitatea Craiova 2:3 (kon.) | Flora – Niš 2:0 (kon.)
KuPS – Vitebsk 2:0 (kon.) | Balzan – Domžale 3:4 (kon.) | Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Ružomberok – Levski Sofia sk 0:2 (kon.) | Molde – Reykjavík 7:1 (kon.) | Brøndby – Inter Turku 4:1 (kon.)
Crusaders – B36 Tórshavn 2:0 (kon.) | Debrecín – Kukësi 3:0 (kon.) | Haifa – Mura 2:0 (kon.)
Brann – Shamrock 2:2 (kon.) | Malmö – Ballymena 7:0 (kon.) | FK Liepāja – Minsk 1:1 (kon.)
Kauno Žalgiris – Limassol 0:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0 (kon.) | FK Radnik – Trnava sk 2:0 (kon.)
Soligorsk – Hibernians FC 1:0 (kon.) | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 0:3 (kon.) | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar 0:3 (kon.)
Fola – Čichura 1:2 (kon.) | Ljubljana – RFS Riga 2:3 (kon.) | Connah's Quay – Kilmarnock 1:2 (kon.)
Dunajská Streda – Kraków sk 1:1 (kon.) | Zeta – Fehérvár 1:5 (kon.) | FCSB – Milsami 2:0 (kon.)
Čukarički Belehrad – FC Banants 3:0 (kon.) | Europa – Légia Varšava 0:0 (kon.) | Aberdeen – RoPS Rovaniemi 2:1 (kon.)
St Patrick´s – Norrköping 0:2 (kon.) | Cliftonville – Haugesund 0:1 (kon.) | Cork City – Niederkorn 0:2 (kon.)
Široki Brijeg – Almaty 1:2 (kon.) | Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius 3:1 (kon.) | Stjarnan – Levadia Tallinn 2:1 (kon.)
Breidablik – Vaduz 0:0 (kon.)
JK Trans Narva
0:2 (0:1)
FK Budućnost Podgorica
cz Štvrtok 11.07.2019, 17:30Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Evropské ligy. V rámci před kola proti sobě nastoupí JK Trans Narva a FK Budućnost Podgorica.

JK Trans Narva z posledních pěti zápasů nevyhrála ani jeden jeden. Nestačila na Kalju 2:3, Levadii 0:2 a Tammeku 2:5. Tým remizoval s Kuressare a Kaljou 1:1.

FK Budućnost Podgorica z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Porazila Grbalj 5:3 a Lovcen 4:0. Nestačila na Setjesku 0:2. Tým remizoval s Rudarem 2:2. a Petrovac 0:0.

Tento zápas se bude hrát na stadionu Linnastaadion v Rakvere. Hlavním sudím je Tsinkevič.

JK Trans Narva: Meerits – Skinjov, Nesterovski, Prošin, Tamberg – Zakarlyuka, Poljakov, Saliste, Michalov – McWoods
    Náhradníci: Matrassov – Golovljov, Kondrattsev, Michailov, Plotnikov, Stepanov, Tserazov

FK Budućnost Podgorica: Dragojevič – Milič, Vučič, Damjanovič, Boljevič – Bakič, Mirkovič, Ivanovič – Bozovič, Perovič, Mijič
    Náhradníci: Radovic – Raickovič, Roganovič, Stoiljkovič, Rerziřč, Vujacic, Zarubica.

1

2
    Utkání v poklidném tempu začalo, ani jeden celek se nikam nežene.

5
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se snesl před branku, ale prosadit se nedokázal.

6
    Následně se do zakončení dostal Mirkovič z Podgorice, jenže jeho rána končí imo branku.

8
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže nyní propracovat do výraznější střelecké pozice.

10
    Hostující Damjanovič byl v souboji se soupeřem příliš aktivní, píská se mu faul.

12
    Budućnost Podgorica právě vstřelili branku!
    Aktivně hrající hostující celek se dostává do vedení, prosazuje se Ivanovič po přihrávce Bakiče. Podgorica se dostává na půdě soupeře do vedení. Brankář míč neudržel před brankou, což se stalo osudným.
    12. IVANOVIČ - 0:1

12
    Další střeleckou pozici měl hostující celek. Bakičovu dobrou ránu zastavil brankář Meerits.

15
    Postavení mimo hru a v něm je hostující celek, špatně si svou pozici pohlídal Perovič.

17
    Hostující celek rozehrával rohový kop, ale prosadit se nedokázal.

20
    Rohový kop pro domácí celek. Centr se snesl před branku, ale obrana Podgorici si dokázala poradit.

21
    Bakič vedl hostující akci, ale jeho zajímavý centr před branku dokázala obrana Narvy zblokovat.

22
    Domácí se nyní usadili na útočné polovině, ale šanci si přes dobře hrající obranu soupeře nevypracovali.

23
    Po faulu na polovině hrací plochy mají míč fotbalisté hostujícího mužstva.

25
    Hosté vybojovali rozehrávku na útočné polovině hrací plochy. Do šance se ale nedostali.

26
    Prošin si pomohl v souboji se soupeřem nedovoleně. Domácí hráč fauloval Peroviče.

27
    Hostující Bakič to si nabíhal za obranu soupeře, jenže pomezní sudí odhalil jeho postavení mimo hru.

30
    Půlhodina hry je pryč, zatím jedinou výraznější šanci dokázal hostující celek proměnit, Nyní mají domácí k dispozici volný kop ze zajímavé pozice.

31
    Centr se snesl před branku, ale brankář byl připravený, a tak celkem snadno sebral míč ze vzduchu.

31
    Žlutou kartu dostává Bakič (FK Budućnost Podgorica). Hostující hráč na své polovině fauloval Salistea.

33
    Domácí hráči se nyní pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale hostující obrana si dokázala poradit na výbornou.

34
    Žlutou kartu dostává Prošin (JK Trans Narva).

36
    Souboje o míč probíhají v současné době na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

38
    Mnoho fotbalové krásy závěr prvního poločasu nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry.

40
    Na polovině hrací plochy fauloval Mirkovič, míč tedy budou mít domácí. Ti o něj však rychle přišli, a tak se směr hry otáčí.

41
    Hosté si vypracovali zajímavou střeleckou příležitost, ale rána končí mimo branku.

43
    V poklidném tempu se dohrává první poločas tohoto zápasu, zatím vede hostující celek.

45
    Brankář Budućnosti rozehrává od své branky, vstupujeme do poslední minuty hry v prvním poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45+1

Hostující celek se dostal do vedení ve dvanácté minutě, kdy se prosadil Ivanovič. Domácí Narva čeká na první střelu na branku v tomto zápase.

46

47
    Hned z kraje druhého poločasu měl domácí celek velkou šanci, střelecký pokus Mc Woodse končí na štangli.

49
    Domácí celek si vypracoval další šanci, tentokrát byl střelecký pokus zblokovaný.

49
    Bakič se dostal do střelecké pozice, jeho ránu vytěsnil brankář Narvy na rohový kop.

52
    Hosté tedy měli možnost rohového kopu. Poljakovův centr před branku postrádal přesnost.

54
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek si nemůže vypracovat výraznější šanci, navíc Saliste se provinil faulem na Miliče.

56
    Budućnost bude nyní rozehrávat rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit za cenu dalšího rohu.

57
    Následný rohový kop byl zhruba stejný, nicméně i tentokrát dokázala obrana Narvy dokázala poradit.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, hostující celek stále vede o jednu branku, domácí fotbalisté zatím na svou příležitost čekají. Zatím se zastřelují, Mc Woods pálil do tyče.

62
    Ivanovič se pokoušel prosadit individuálně, ale obrana si dokázala poradit.

64
    Tamberg z domácího celku si v souboji s Ivanovičovem počínal nedovoleně. Míč má Podgorica.

66
    Fauloval Nesterovski z domácího celku, a pak vybojoval Božovič volný kop. Centr byl rychle zblokovaný.

68
    Hostující obrana rozehrává od své branky, sledujeme postupné založení útočné akce, na jejímž konci byla nepřesná přihrávka.

69
    Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Bakič, přichází Stoiljkovič.

70
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, následně se k nepřesné ráně dostal Božovič.

71
    Perovič se propracoval do zakončení, jeho rána končí mimo branku.

73
    McWoods to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se přes obranu soupeře nepropracoval.

76
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Perovič, přichází Vujačič.

77
    Narva se snaží vyrovnat, ale nyní hostující obrana hraje velmi dobře. Vučič neuspěl v souboji jeden na jednoho.

79
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, na výraznější šanci ve druhém poločase čekáme. Obrany hrají velmi dobře.

81
    Meerits se rozhodl pro dlouhý výkop, ze kterého těžil Michalov, ale do střelecké pozice se propracovat už nedokázal.

82
    Podgorica rozehrávala rohový kop, ale do šance se dostat nedokázala,

82
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Mc Woods, přichází Golovljov.

85
    Domácí brankář rozehrává od své branky, pokouší se směr hry co nejrychleji přenést a podpořit spoluhráče ve snaze vyrovnat.

86
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Saliste, přichází Stepanov.
    Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Michajlov, přichází Plotnikov.

87
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas, ve kterém od dvanácté minuty vede hostující klub.

87
    Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Božovič, přichází Terzič.

88
    Hostující celek rozhoduje o své výhře, po přihrávce Vujačiče poslal míč přesně k tyčce mimo dosah brankáře MILOS MIJIČ.
    88. Milos MIJIČ - 0:2

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90+2
    Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána z velké dálky končí mimo branku.

90+2
    Na druhé straně nepřesně pálil Boljevič.

90+3

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.

FK Budućnost Podgorica vyhrává tento úvodní zápas předkola Evropské ligy na půdě Narvy o dvě branky. V prvním poločase se trefil Ivanovič, ve druhém v závěru Mijič. Domácí celek na branku soupeře nevypálil. (19:19:38)

Jan Prošek

Góly: 12. Ivanovič, 88. Mijič

Karty:   34. Prošin (NAR) – 31. Bakič (BDC)

Štvrtok 18.07.2019
    Budućnost Podgorica - Narva 4:1

Góly: 2. Vučić, 49. Bakić, 56. Perović, 78. Zarubica – 39. Golovljov

Karty:   27. Milić (BDC) – 70. Plotnikov (NAR), 77. Poljakov (NAR)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 11:14.