Brno – Vyškov 9:1 (kon.) | Žižkov – Vltavín 6:0 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Bohemians B – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Sokolov – Domažlice 1:0 (kon.) | Líšeň – Uh. Brod 5:1 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Púchov – Třinec 0:2 (kon.)
Skalica – Jihlava 0:0 (kon.) | Shmona – Žilina sk 0:1 (kon.) | Senica – Prostějov 2:1 (kon.)
Hapoel Kiryat Shmona
0:1 (0:1)
MŠK Žilina
Sobota 13.07.2019, 17:30 • Senec • Prípravný zápas

68
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Fazlagić, prichádza Pečovský.
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Bernát, prichádza Myslovič.
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jánošík, prichádza Anang.

63
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Bartkus, prichádza Hmos.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Diniz, prichádza Abuhazira.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Nachmias, prichádza Morgan.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Abu-Abid, prichádza Rueiz.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza S. Braun, prichádza Ben Shimon.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Lakou, prichádza Adany.
    Striedanie v tíme Hapoel Kiryat Shmona: z ihriska odchádza Rian, prichádza Levin.

57
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Sluka, prichádza Minárik.
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Boženík, prichádza Balaj.

54
    Žltú kartu dostáva Boženík (MŠK Žilina).

53
    Vo veľkej šanci sa ocitol Jánošík, ale na poslednú chvíľu sa mu brankár súpera hodil pod nohy a zabránil tak futbalistovi MŠK Žilina skórovať!

46
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Demiri, prichádza Tomič.

45
    Krátko pred koncom prvého polčasu mohol izraelský tím vyrovnať! Martin Králik však na čiare odvrátil loptu do bezpečia a udržal tak pre svoj celok tesné vedenie o jeden gól!

35
    Žltú kartu dostáva Nachmias (Hapoel Kiryat Shmona).

31
    Žltú kartu dostáva Vallo (MŠK Žilina).

2
    Žilina dala gól!

Je tu úvodný gól tohto stretnutia a to už v druhej minúte prvého polčasu! Žilina zahrávala priamy kop, odrazená lopta sa dostala k JÁNOVI BERNÁTOVI a ten ju už dopravil do siete – 0:1! Pre Bernáta to je jeho prvý gól v áčku.