New England – Vancouver 4:0 (kon.) | Atlanta United – Houston 5:0 (kon.) | Chicago Fire – Columbus 2:2 (kon.)
Toronto – New York RB 3:1 (kon.)
Toronto FC
3:1 (2:0)
New York Red Bulls
cz Štvrtok 18.07.2019, 02:00 • BMO Field, Toronto, Ontario • MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:03:14)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 5:12. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:14.

Utkání končí vítězstvím Toronta 3:1, které tak potvrdilo předzápasové prognózy mírného favorita. New York na tom byl lépe technicky, ale dnes rozhodl velmi dobrý vstup domácích do zápasu, čímž vzali soupeři vítr z plachet. Po snížení v 63. minutě se zdálo, že je otázkou času, kdy hosté minimálně vyrovnají, nebýt ale chyby v rozehrávce, kterou potrestal o devět minut později domácí Morgan, který tak zpečetil vítězství kanadského Toronta.

90+5

90+3
    V posledních minutách je to již spíše takový chaotický fotbal, kdy se hosté snaží o cosi, ale nedaří se, je to všechno uspěchané a nepřesné.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Rohový kop, respektive dva rohové kopy, měli k dispozici i hosté, ale ani oni branku soupeře ohrozit nedokázali.

89
    Po rohovém kopu se k míči dostávají hosté, domácí se bleskově stahují zpět na svou polovinu.

88
    Místo toho zahrozili domácí z rychlého brejku, dobře ale zasáhl gólman NY Robles, roh pro Toronto.

87
    Daniel Royer (NY) rozehrál, ale trefil pouze prvního bránícího hráče před sebou, hodně zpackaná standardka.

86
    Žlutou kartu dostává Bradley Wright-Phillips (New York Red Bulls).

85
    New York získává poměrně zajímavou standardku, ze vzdálenosti, odkud se již dá ohrozit branka, bude to druhý gól Red Bulls?

84
    A gólman Westberg samozřejmě nespěchá s odkopem od své branky.

83
    Marco Delgado (Toronto) odvedl dobrou práci na své polovině, míč nakonec vybojovali domácí.

81
    Probíhá poslední desetiminutovka tohoto duelu, hosté mají míč na polovině Toronta, dokáží ještě s výsledkem něco udělat?

79
    Útočným faulem končí akce hostů, kteří se tak musí vracet zpět na svou polovinu.

78
    Rohový kop pro New York, hosté rozehrají z pravé strany.

77
    New York se drží na polovině Toronta, Royer si zkoušel dojít pro penaltu, ale hraje se dál.

76
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází Cubasa Endoh, přichází Chris Mavinga.

Martin Dvořák

Góly: 6. Altidore (Endoh), 26. Pozuelo (pen.), 72. Morgan – 63. Barlow (Etienne)

Karty:   51. Endoh (TOR) – 23. Murillo (NYR), 25. Lawrence (NYR), 69. Rzatkowski (NYR), 86. Wright-Phillips (NYR)

Toronto FC: Westberg – Laryea, O. González, Ciman, Morrow – Bradley, Delgado – Endoh /76. Mavinga), Pozuelo (63. Morgan), Shaffelburg (55. Osorio) – Altidore
    Náhradníci: Bono, Chapman, Mullins, Auro, Mavinga, Morgan, Osorio

New York Red Bulls: Robles – Murillo, Parker, Long, Lawrence – Muyl (56. Etienne), Romero, Bezecourt (64. Wright-Phillips), Rzatkowski, Cásseres – Barlow (69. Royer)
    Náhradníci: Lade, Royer, Etienne, Meara, Davis, Amro Tarek, Wright-Phillips

Rozhodca: Petrescu (CAN) – Richardson, Facchini (oba USA)