Benfica – Chivas USA 3:0 (kon.) | Arsenal – Fiorentina 3:0 (kon.) | Bayern – Real Madrid 3:1 (kon.)
Juventus – Tottenham 2:3 (kon.)
Bayern Mníchov
3:1 (1:0)
Real Madrid
Nedeľa 21.07.2019, 02:00 • Allianz Arena, Mnichov • International Champions Cup

Bayern Mníchov poráža na Champions Cupe španielsky Real Madrid 3:1. Ako rozhodujúce sa ukázali góly zo 67. a 69. minúty, kedy sa trafili Lewandowski a Gnabry. Rodrygo Goes z priameho kopu už iba znížil. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc alebo dobré ráno. (04:02:20)

90+3

90+2
    Žltú kartu dostáva Leon Goretzka (FC Bayern Mníchov).

90+1
    V úplnom závere ešte Bayern pridal jeden gól, zásah pre ofsajdové postavenie neplatí a podľa všetkého sa skóre už nebude meniť.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

89
    Bayern pokračuje vo výbornej práci a kontrolovaní záveru, kedy sa Real Madrid snaží už iba tak platonicky.

88
    Luka Jovič to skúsil z diaľky, jeho pokus nešiel na bránu Hoffmana, ktorý sa s rozohrávkou ponáhľať nebude.

87
    Real sa momentálne nevie dostať k blízkosti šestnástky protivníka, ten sa dobre bráni aj oslabený.

85
    Realu Madrid už ale ostalo iba päť minút, čo je veľmi málo na to, dohnať dvojgólový náskok súpera.
    84. Rodrygo (REA) - 3:1

84
    Real Madrid dal gól!
    Faulovaný RODRYGO GOES si zobral na starosť rozohrávku priameho kopu a nechytateľne zakončil do rohu bránky. Krásny gól mladého Brazílčana.

82
    Na ihrisko prichádza už tretí brankár Bayernu, ktorým je mladý Hoffmann. Nahradil Zaisera.

81
    Brankár Ulreich dostáva červenú kartu, pretože sa na neho rútil osamotený Rodrygo Goes, no nemecký gólman si pomohol faulom mimo vlastnej šestnástky.

80
    Realu Madrid ostáva na zmenenie tohto stretnutia už len desať minút. Podarí sa mu niečo urobiť?

79
    Mladý obranca Adrian De la Fuente si potiahol loptu do streleckej pozície, jeho pokus bol v strede bránky zastavený Ulreichom.

78
    Sven Ulreich nemá vo svojej bránke veľa práce. Dvakrát po sebe zachytil ľahké centre.

77
    Realu Madrid sa naďalej nedarí zapísať sa do streleckej listiny. Defenzívu súpera sa snaží zamestnávať aj Kubo.

76
    Nacho Fernández zrazil pokus Roberta Lewandowskeho, ten sa pri akcii nedokázal vymaniť z obkolesenia obrancov Realu Madrid.