Ararat-Armenia – Lincoln 2:0 (kon.) | HB Tórshavn – Linfield 2:2 (kon.) | Škendija – Dudelange 1:2 (kon.)
FC Santa Coloma – Astana 0:0 (kon.) | Tre Penne – FK Sūduva 0:5 (kon.)
SP Tre Penne
0:5 (0:2)
FK Sūduva Marijampolė
cz Utorok 23.07.2019, 20:30 • Stadio Fonte dell'Ovo • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 2:4. (22:21:41)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Suduvy, která tak potvrdila roli favorita a svého soupeře porazila poměrem 5:0. Druhý poločas byl pro změnu o trochu vyrovnanější, avšak i přesto byla Suduva výrazně nebezpečnějším celkem, díky čemuž se radovala z dalších tří branek. Tre Penne se pokoušelo o čestnou trefu, avšak ta nakonec vůbec nepřišla, což značí špatnou výchozí pozici do odvety.

90+4

90+4
    V závěru utkání ještě jedna žlutá karta, vyfasoval jí Kerla.

90+3
    Žlutou kartu dostává Genestreti (SP Tre Penne).

90+3
    Do konce zápasu moc času nezbývá, Suduva je i nadále s míčem na polovině domácího celku.
    90+1. RICKETTS - 0:5

90+1
    FK Sūduva právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom je tu pátá branka! Suduva se s velkou lehkostí dostala k pokutovému území, tam se do palebné pozice dostal střídající TOSAINT RICKETTS, který pohotovým zakončením překonal brankáře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    V tuto chvíli se nehraje, neboť na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů, na scénu zamířil také lékařský personál Tre Penne.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Tre Penne se alespoň pokouší o čestnou branku.

84
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Josip Tadić, přichází Tosaint Ricketts.

83
    Ihned po rozehrávce to sám na sebe zkoušel vzít Cibelli, který nevyzrál na přesilu protihráčů. Kerla pak odvracel za cenu autového vhazování.

82
    Tre Penne se tak nachází v dost kritické situaci, prohrává totiž o čtyři branky, což je hodně špatná pozice do odvetného zápasu.
    81. TADIĆ - 0:4

81
    Navíc tady máme další branky hostujícího celku! Za obranu si totiž dokázal seběhnout JOSIP TADIĆ, který s přehledem překonal brankáře Miganiho, jenž byl bez šance na reakci.

81
    Patregnani se postaral o provedení standardní situace, která nebyla nikterak špatná. I tentokráte s přehledem zasáhla obrana soupeře.

David Suchý

Góly: 10. Matulevičius, 20. Topčagić, 66. Švrljuga, 81. Tadić, 90+1. Ricketts

Karty:   90+3. Genestreti (TPE) – 31. Švrljuga (SDV), 79. Jankauskas (SDV), 90+4. Kerla (SDV)

Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 3:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 2:4.
    SP Tre Penne: Migani – Genestreti, Fraternali, Rossi (C), Palazzi – Battistini (69. Gasperoni), Patregnani, Gai – Cibelli, Sorrentino (78. Casolla), Ceccaroli (59. Sempirni)
    Náhradníci: Lanzoni – Casolla, Gasperoni, Chiaruzzi, Perrotta, Sempirni, Zafferani

FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Švrljuga, Kerla, Jankauskas (C), Živanović, Verbickas – Matulevičius (76. Leimonas), Čadjenović, Golubickas (60. Jankauskas) – Topčagić, Tadić (85. Ricketts)
    Náhradníci: Plukas – Gotal, Hladík, Ricketts, Vėževičius, Leimonas

Rozhodca: Jakubik – Wójcik, Niemirowski (všichni Polsko)
    Utorok 30.07.2019
    FK Sūduva - Tre Penne 5:0

Góly: 14. Tadič, 18. Kerla, 39. Topčagić, 55. Topčagić, 89. Gotal

Karty:   42. Gasperoni (TPE), 58. Perrotta (TPE)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 13:0. Střely mimo: 8:3. Rohy: 12:2. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 11:7.