Bochum – Bielefeld 3:3 (kon.) | Sandhausen – Osnabrück 0:1 (kon.) | St. Pauli – Fürth 1:3 (kon.)
VfL Bochum
3:3 (0:0)
DSC Arminia Bielefeld
cz Piatok 02.08.2019, 18:30 • Rewirpowerstadion, Bochum • 2. nemecká Bundesliga • 2. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:15. (20:23:16)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 3:3. Ačkoliv první poločas branku nenabídl, tak v tom druhém jsme sledovali hned šest přesných zásahů. Bielefeld zažil povedený vstup do druhého poločasu, v krátkém časovém sledu dvakrát udeřil. Domácí se najednou trápili, avšak poté přišlo osvobození z pokutového kopu, načež se přeci jenom podařilo srovnat krok. Koncovka utkání nabídla ještě dvě branky, oba celky si připravily po jedné.

90+4

90+3
    Druhý poločas nabízí opravdu šílený scénář, v tuto chvíli jsme se dočkali už šesti branek.
    90+1. Anthony LOSILLA - 3:3

90+1
    Bielefeld právě vstřelil branku!
    V samotné koncovce utkání je tu vyrovnávací branka Arminie! Pieper si seběhl na kolmici k pokutovému území, načež ještě nabízel míč pod sebe, kde do přihrávky vložil kopačku domácí ANTHONY LOSILLA, který si tak vsítil vlastní branku.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, určitě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Arminia absolutně nezvládá koncovku tohoto zápasu, v tuto chvíli bude muset sama dotahovat jednobrankové manko.
    86. Simon ZOLLER - 3:2

86
    Bochum právě vstřelil branku!
    To jsou věci, domácí se totiž poprvé v utkání dostali do vedení! Přihrávka směřovala na levou stranu, kde si Ganvoula obhodil protihráče a poté na malém vápně dokázal najít zcela osamoceného SIMONA ZOLLERA, který měl snadnou práci.

85
    Na hře hostujícího celku je patrné, že nechce udělat žádnou další fatální chybu. Naopak Bochum je na koni, v krátkém časovém sledu se jí povedlo vyrovnat.

84
    Následně si obrannou povinnost splnil hostující Hartherz, který na levém křídle dokázal najít Edmundssona, jehož centr nebyl zas tak povedený.

83
    Aby toho nebylo málo, tak se téměř ihned po rozehrávce dostal do zajímavé pozice právě Ganvoula, jehož zakončení dokázal Ortega zneškodnit.

82
    Hostující celek tak propásl vedení o dvě branky, v tuto chvíli je stav opět nerozhodný. Navíc do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut.

81
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Andreas Voglsammer, přichází Amos Pieper.
    80. Silvere GANVOULA - 2:2

80
    Bochum to přeci jenom dočkala, je tu kýžené vyrovnání! Celkem kostrbatá kombinace středem hrací plochy přinesla přihrávku na SILVEREHO GANVOULU, který si hodil míč na pravou nohu a poté zamířil přesně k bližší konstrukci.

79
    Bielefeld se hodně rychle dostal zpět na útočnou polovinu, kde rozjel další dlouhou kombinaci. Mezitím se včas vrátila také smečka protihráčů.

David Suchý

Góly: 74. Blum (pen.), 80. Ganvoula, 86. Zoller – 54. Voglsammer, 56. Klos, 90+1. Losilla (vla.)

Karty:   60. Losilla (BOC) – 52. Soukou (BIE), 76. Klos (BIE)

Střely na branku: 8:7. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:15.
    VfL Bochum: Riemann – Osei-Tutu (68. Zoller), Decarli (27. Bella-Kotchap), Lorenz, Soares – Losilla, Janelt (65. Weilandt) – Lee Čung-Jong, Maier, Blum – Ganvoula.
    Náhradníci: Drewes – Eisfeld, Pantovič, Weilandt, Zoller, Saglam, Bella-Kotchap, Tesche, Baumgartner.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Clauss, Behrendt, Salger, Hartherz – Prietl – Soukou (59. Seufert), Yabo (76. Hartel), Edmundsson, Voglsammer (81. Pieper) – Klos.
    Náhradníci: Klewin – Staude, Seufert, Kunze, Pieper, J. Nilsson, Lucoqui, Schütz, Hartel.

Rozhodca: Petersen – Sather, Wessel